Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Procesory Ivy Bridge budou podporovat OpenCL

19. září 2011, 00.00 | Chystané procesory Ivy Bridge slibují nejenom významné zvýšení výkonu integrované grafiky, ale také podporu OpenCL, což by mohlo podstatně zlepšit možnosti Maců bez samostatné grafiky.

 

 

 

Mac App Store začal varovat před duplicitními nákupy

19. září 2011, 00.00 | Obchod Applu s aplikacemi Mac OS X počal upozorňovat při pokusech o zakoupení softwaru, který již byl pořízen z jiného zdroje. Zatím to však funguje pouze pro shodné verze aplikací, ale snad to značí počátek snah o vyřešení této slabiny Mac App Store.

 

 

 

Zprávy spojené se službou iCloud

19. září 2011, 00.00 | Vyšla další beta verze Mac OS X 10.7.2 s integrovanou podporou služby iCloud. Testování beta verze služby iTunes Match bylo otevřeno další skupině vývojářů. Apple nevylučuje, že by mohl do služby iCloud vrátit odstraněné funkce MobileMe. A též pracuje na zajištění možnosti slučování vícenásobných identifikátorů Apple ID.

 

 

 

Apple spustil svůj webový obchod ve čtyřech dalších zemích včetně České republiky

19. září 2011, 00.00 | Obchody Apple Online Store od dneška fungují ve čtyřech dalších zemích - České republice, Maďarsku, Polsku, a Spojených arabský emirátech, český obchod je plně lokalizovaný.

 

 

 

Nové dění okolo rozhraní Thunderbolt

16. září 2011, 00.00 | Rozhraní Thunderbolt se příští rok dostane i na PC s Windows, na variantu s optickými kabely si zřejmě ještě počkáme a Seagate předvedl Thunderbolt adaptéry pro své externí disky GoFlex. Monitory Apple Thunderbolt Display již vyrazily k zákazníkům. A Apple vydal další softwarové aktualizace spojené s rozhraním Thunderbolt, jež ale také doplnily podporu funkce Lion Internet Recovery do nových MacBooků Pro.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

16. září 2011, 00.00 | iChat pro Lion zřejmě bude podporovat službu iMessage. Microsoft uvolnil nové aktualizace Office for Mac 2011 a 2008. A VMware vydala virtualizační program Fusion 4 v odpověď na nedávno uvedený Parallels Desktop 7.

 

 

 

Apple připravuje druhou generaci základnové stanice AirPort Express 802.11n

14. září 2011, 00.00 | Podle informací AppleInsideru Apple chystá druhou generaci přenosné bezdrátové základnové stanice AirPort Express 802.11n v rámci letošní modernizace svých bezdrátových periférií.

 

 

 

Zprávy o procesorech pro MacBooky Pro

14. září 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že MacBooky Pro dostanou mírně vylepšené procesory Sandy Bridge možná ještě v září. A chystané procesory Ivy Bridge by mohly v příštím roce umožnit nasazení čtyřjádrových procesorů i do 13palcových MacBooků Pro.

 

 

 

Zprávy o perifériích pro rozhraní Thunderbolt

14. září 2011, 00.00 | Nová aktualizace EFI firmwaru letošních MacBooků Air je připravuje na příchod monitoru Apple Thunderbolt Display. Belkin ukázal chystaný dok Thunderbolt Express Dock s dodatečnými porty. AJA uvedla videorozhraní Io XT pro Thunderbolt. Blackmagic Design oznámila levné Thunderbolt zařízení Intensity Extreme pro zachytávání videa. A G-Technology ohlásila 8TB RAID pole, jež se bude nabízet i ve variantě pro Thunderbolt.

 

 

 

Vazby mezi objekty v XIBech

14. září 2011, 00.00 | Minule jsme si ukázali podrobněji všechny inspektory, jež Xcode v režimu editace XIBů nabízí. Slíbili jsme si také, že dnes se podíváme na práci s vazbami mezi objekty.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: