Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

Time Machine v praxi: Když potřebujete obnovit celý počítač

16. prosince 2008, 00.00 | Co dělat když se vám rozbije hard disk nebo přijdete jinou cestou o celý operační systém? Pokud jste používali Time Machine, máme pro vás návod na velmi rychlou obnovu celého systému a všech dat. Vyzkoušeno v praxi!

 

 

 

Mail - šablony

7. října 2008, 00.00 | Pokud využíváte aplikaci Mail i k práci nebo posíláte rádi zajímavé e-maily s přáními k narozeninám, napadlo Vás možná, jak si vytvořit vlastní, originální šablonu e-mailu. Postup si dnes vysvětlíme na jednom příkladu.

 

 

 

Mail - podpisy

6. října 2008, 00.00 | Aplikace Mail nabízí (stejně jako jiný e-mailoví klienti) možnost vytvoření vlastního podpisu, který můžeme přidávat ke svým e-mailovým zprávám. Koukneme se na několik možností jak podpis vytvořit.

 

 

 

MobileMe Push a e-mail z vaší domény

7. srpna 2008, 08.00 | Pořídili jste si MobileMe, nebo už jste dokonce nějaký čas uživatelem původního .Mac? Jste nadšeni z nové možnosti push e-mailů, ale rádi byste při tom používali jinou adresu a nevíte, jak to nastavit? Tenhle návod je právě pro vás.

 

 

 

Co možná nevíte o Time Machine

11. července 2008, 00.00 | Jednou z nejvýznamnějších nových funkcí Mac OS X Leopard je zálohovací systém Time Machine. Je právě on klíčovou funkcí, kvůli které se vyplatí upgrade na Leoparda? A stojí aspoň za nákup externího disku, který je pro tuto funkci potřeba?

 

 

 

Ubicumque dulce est, ibi et acidum invenies...

8. července 2008, 00.00 | Objective C 2.0 je krásná věc a přináší – zvláště pro ty, kdo si mohou dovolit se omezit na čtyřiašedesátibitové prostředí – řadu nezanedbatelných výhod, z nichž asi nejvýraznější je naprosté odstranění problémů s "fragile class". Jenže bohužel, přináší také nové problémy....

 

 

 

Začínáme s Mac OS X aneb stručný průvodce pro začátečníky II.

17. června 2008, 09.00 | V druhém a závěrečném pokračování uzavřeme našeho průvodce pro začátečníky tipy na používání Safari, iTunes a dalších programů.

 

 

 

Začínáme s Mac OS X aneb stručný průvodce pro začátečníky I.

17. června 2008, 09.00 | V poslední době se v mém okolí vyskytlo několik známých, kteří si pořídili poprvé v životě mac a ptali se na velmi základní věci.
Proto jsem se rozhodl napsat tento návod, který je orientován především na uživatele nových maců, zejména verzí "MacBook" a operačního
systému Leopard, tj. verze 10.5.

 

 

 

Axesstel MV110H CDMA modem a Mac OS X - jak jej rozchodit?

28. května 2008, 07.00 | Už přes půl roku hledají uživatelé Mac OS X marně ovladač pro tento CDMA modem od O2 (a nově i od Ufona). Čekání je konečne u konce. Tento návod navíc neupravuje standardní systémové soubory.

 

 

 

64 je dvakrát 32

20. května 2008, 09.00 | Jednou z nejvýznamnějších novinek Leoparda pro nás, programátory v prostředí Cocoa, je to, že nyní máme plně k dispozici všechny možnosti a výhody čtyřiašedesátibitového prostředí.

 

 

 

Strana výpisu

... 15 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: