Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

EDGE, Treo 650 a Mac OS X - jak nastavit předvolby?

26. ledna 2006, 00.00 | Čtenář Jiří Hersálek nám do redakce zaslal postup a otisky nastavení pro rozchození chytrého telefonu Treo 650 a Mac OS X pro připojení k internetu přes EDGE. Znáte i vy postup či trik, o který byste se chtěli s dalšími čtenáři podělit? Napište nám!

 

 

 

Usnadněte si hledání v Mac OS X Tiger

5. ledna 2006, 00.00 | Po přechodu na systém verze 10.4 jsem nebyl příliš nadšen novým způsobem hledání. Po čase jsem zjistil, že ani řadě lidí v mém okolí nový způsob příliš neučaroval. Jelikož nejsem příznivce různých doplňkových aplikací od jiných výrobců, a především protože mě ani žádný nezaujal natolik, abych se jej rozhodl používat, zkusil jsem cestu pouhého přizpůsobení hledání svým potřebám bez použití nějaké další aplikace.

 

 

 

Mac a OpenOffice.org 2.0 po druhé...

27. prosince 2005, 00.00 | Před nějakým časem jsem psal recenzi na OpenOffice.org 2.0 pro Mac a od té doby se nahromadila celá řada dotazů a nejasností týkajících se některých funkčních problémů tohoto kancelářského balíku.

 

 

 

Tipy a triky pro OS X - jak si vycvičit tygra

23. prosince 2005, 00.00 | Opět je tu několik nápadů a rad, jak naučit starého tygra novým kouskům. Ukážeme si, jak změnit formát screenshotů, jak zobrazit datum v hlavním panelu, nebo jak změnit ikonu aplikace.

 

 

 

Tipy a triky v OS X aneb ochočte si šelmu!

7. prosince 2005, 00.00 | Další várka tipů a triků v OS X je tu a vy budete mít možnost najít pár rad, jak popohnat počítač k lepším výkonům, jak vytisknout obsah složek, nebo jak si poradit s náhledy obrázků v Mailu.

 

 

 

T-Mobile Internet 4G - Praktické zkušenosti a návod na rozchození na Mac OS X

10. listopadu 2005, 00.00 | T-Mobile nedávno uvedl svůj Internet 4G jako odezvu na CDMA od Eurotelu a nabízí jeho vyzkoušení zdarma, jen je třeba složit zálohu 4 000 Kč za stolní modem (resp. 5 000 Kč za PCMCIA kartu). Síť běží na frekvenci 2 050 MHz a jinde ve světě funguje pod názvem IpWireless. Pokrytí je dle operátora zatím pouze v Praze, kde jsem modem taky patřičně trápil.

 

 

 

Timemanagement & Mail - zprávy pod kontrolou

15. září 2005, 00.00 | Minule jsme se v rámci našeho miniseriálu věnovali aplikaci iCal z hlediska timemanagementu podle Davida Allena. Vzhledem k tomu, že vás článek zaujal, jsem se rozhodl zasednout ke svému PowerBooku a napsat pokračovaní na téma Mail & správa času.

 

 

 

Timemanagement

 

 

 

Timemanagement & iCal - mějte svůj čas pod kontrolou

12. září 2005, 00.00 | Práce s počítačem nám všem zabírá řadu hodin denně. Většina z nás sedí před svým Macem, má zapnutou řadu aplikací, používá Mail, Safari a třeba i iCal. A právě o iCalu bude dnešní článek. Ale nebudeme se bavit o tom, jak iCal funguje, ale jak jej používat, aby vám pomohl v tom, co umí nejlépe. Ve správě vašeho času.

 

 

 

Tipy a triky pro pokročilé

7. září 2005, 00.00 | V dnešním článku navážeme na nedávné tipy a triky, které se orientovaly především na běžné uživatele a začátečníky. Tyto tipy jsou naopak určeny spíše zkušenějším uživatelům, kteří více využívají unixový základ systému Mac OS X. I tak si ale přijdou na své i méně zkušení uživatelé.

 

 

 

Strana výpisu

... 25

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: