Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

Programování pro iOS - 18. Recognizery v iOS

1. prosince 2010, 00.00 | Další díl našeho seriálu o programování zařízení s iOS se zabývá konkrétními recognizery, které v systému naleznete. Zde jsou prvé z nich.

 

 

 

Final Cut Express - 8. Export videa

29. listopadu 2010, 00.00 | Máme upravený obraz i zvuk a zbývá poslední krok, abychom mohli předat hotový film divákům nebo si ho alespoň uchovat pro vlastní potřebu.

 

 

 

Programování pro iOS - 17. Podpora standardních gest

24. listopadu 2010, 00.00 | Problémy s detekcí gest si naštěstí uvědomil samotný Apple. Od verze iOS 3.2 zahrnul do systému novou třídu UIGestureRecognizer: umožňující pohodlnou implementaci detekce gest nezávisle na rámci. Systém navíc standardně nabízí hotové rekognizery pro všechna standardní gesta.

 

 

 

Final Cut Express - 7. Hudba a zvuk

22. listopadu 2010, 00.00 | Všechny vizuální možnosti máme za sebou, ale k dokončení filmu pořád něco chybí. Bez hudby a úprav zvuku to zkrátka není ono.

 

 

 

Programování pro iOS - 16. Více prstů, více zábavy

16. listopadu 2010, 01.00 | Sérii článků o interpretaci běžných gest s využitím standardního API prostředí iOS, založeného na zprávách touches...withEvent:, dnes ukončíme tím nejsložitějším. Ukážeme si základy práce s víceprstými gesty.

 

 

 

Final Cut Express - 6. Videofiltry a generátory

12. listopadu 2010, 00.00 | Videofiltry mohou sloužit k mnoha účelům. Na jedné straně je divák nemusí a ani nemá postřehnout. Jiné naopak výrazně zasahují do původně natočeného materiálu.

 

 

 

Programování pro iOS - 15. Další gesta

10. listopadu 2010, 00.00 | Minule jsme se začali zabývat tím, jak pomocí standardních metod touches... withEvent: pro správu událostí dotekového ovládání implementovat jednoduchý a vícenásobný dotek. Dnes se podíváme na tažení a s tisknutí.

 

 

 

Final Cut Express - 5. Přechody mezi klipy

9. listopadu 2010, 00.00 | Jednoduše naskládané a ořezané klipy za sebou rozhodně nejsou to pravé. Výsledný film je proto dobré vylepšit efektními přechody mezi klipy.

 

 

 

Programování pro iOS - 14. Udělejme gesto

3. listopadu 2010, 00.00 | Jak přidat do kreslícího prográmku z minula podporu gest? Toť obsahem čtrnácté lekce našeho kurzu programování.

 

 

 

MacBook Pro 15.4 - upgrade paměti

1. listopadu 2010, 00.00 | Notebooky Apple si většinou uživatelé sami neupgradují. Přitom to není žádný problém. Podívejte se, jak jednoduše zvládnout výměnu operační paměti v současném MacBooku Pro 15.4.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: