Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

Final Cut Express - 4. Střih

29. října 2010, 00.00 | Jednotlivé klipy jsou naimportované ve Final Cut Express a konečěn z nich můžeme začít tvořit film. Přitom se neobejdeme bez střihu.

 

 

 

Programování pro iOS - 13. Kreslíme na iPhone

27. října 2010, 00.00 | Chcete-li napsat aplikaci umožňující kreslení jednoduchých obrázků na displeji iPhonu, je třináctý díl našeho seriálu stvořený právě pro vás.

 

 

 

Final Cut Express - 3. Import videa

22. října 2010, 00.00 | Správně provedené uložení videa z kamery do počítače je klíčovým předpokladem dobrého výsledku. Final Cut Express sice není profesionálním nástrojem, přesto v něm není import zcela triviální záležitostí.

 

 

 

Programování pro iOS - 12. Touching!

20. října 2010, 00.00 | Systém iOS podporuje různé eventy. V praxi je ale nejpodstatnější správa dotykové obrazovky, na kterou se podíváme dnes a v několika dalších pokračováních.

 

 

 

Final Cut Express - 2. Projekty, sekvence, klipy a uživatelské rozhraní

15. října 2010, 00.00 | Základními stavebnímy kameny ve Final Cut Express jsou projekty, sekvence a klipy. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a k čemu se hodí popisuje druhý díl našeho seriálu. Kromě nich se podíváme na uživatelské rozhraní a funkci jeho jednotlivých prvků.

 

 

 

Programování pro iOS - 11. Jak dostat aplikaci do libovolného iPhone

13. října 2010, 00.00 | Už minule jsme viděli, že distribuce aplikace na zařízení betatesterů není nic jednoduchého. To ale není pořád nic proti tomu, čím se budeme muset prokousat dnes, kdy si budeme povídat o instalaci aplikací na AppStore.

 

 

 

Final Cut Express 4

 

 

 

Final Cut Express - 1. začínáme

8. října 2010, 00.00 | Nový seriál postupně poodkryje pokličku opomíjeného, leč v mnoha ohledech zajímavého softwaru pro střih videa přímo z dílny Apple. Final Cut Express stojí mezi domácím iMovie a profesionálním Final Cut Studio. V prvním dílu se podíváme na skladbu postprodukce a podporované formáty.

 

 

 

Programování pro iOS - 10. Instalace aplikace do cizího iPhone

6. října 2010, 00.00 | Pokud je vyvíjená aplikace jen trochu složitější, vyplatí se ji nechat otestovat skupinou betatesterů. Jak ji nahrát na jejich iPhony a jak umožnit používání aplikace klientovi, který chtěl privátní aplikaci na míru, se dozvíte v dnešním pokračování seriálu.

 

 

 

Kniha zdarma: 100 tipů a triků pro Mac OS X

5. října 2010, 01.00 | Na webu je přesně týden dostupná ke stažení kniha shrnující základní i méně známe postupy, klávesové zkratky, tipy a triky v Mac OS X. Pochází z pera milovníka produktů Apple Patrika Vogla.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: