Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

iOpravna

 

 

 

Programování pro iOS - 39. UIPopoverController

27. dubna 2011, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu jsme dokončili popis základních služeb řídicího objektu pro "tab bar" a také jsme si sestavili jednoduchou testovací aplikaci. Dnes kód této aplikace rozšíříme o použití třídy UIPopoverController.

 

 

 

Když je Apple nemocný 1.

27. dubna 2011, 00.00 | Přestože produkty Apple mají dlouhodobě pověst spolehlivých výrobků, čas od času se stane, že něco přestane fungovat. Co můžete udělat, než vyrazíte do servisu, jak je to se zárukou a co se vlastně s vaším zařízením při opravě děje, zjistíte v prvním díle našeho nového seriálu.

 

 

 

Programování pro iOS - 38. Dokončení UITabBarControlleru

20. dubna 2011, 00.00 | Dnešním dílem našeho seriálu o programování v iOSu dokončíme to, co si chceme říci o UITabBarControlleru. Vytvoříme také novou ukázkovou aplikaci, v níž si budeme některé z postupů ilustrovat.

 

 

 

Programování pro iOS - 37. Více o UITabBarControlleru

13. dubna 2011, 00.00 | Více o UITabBarControlleru: dnes si ukážeme ukládání pořadí "tabů".

 

 

 

Programování pro iOS - 36. Po navigátoru taby

6. dubna 2011, 00.00 | V minulém pokračování našeho seriálu, věnovaného programování aplikací v iOSu, jsme dokončili povídání o třídě UINavigationController; dnes budeme pokračovat další obecnou třídou, UITabBarControllerem.

 

 

 

Programování pro iOS - 35. Ještě jednou UINavigationController

30. března 2011, 00.00 | Posledních pár dílů našeho seriálu se zabýváme možnostmi a službami třídy UINavigationController, která usnadňuje sestavování aplikací, jež pracují s hierarchicky strukturovanými daty. Dnes si ukážeme několik posledních zajímavostí, s nimiž můžeme při jejím používání často přijít do styku.

 

 

 

Programování pro iOS - 33. Více o UINavigationControlleru

23. března 2011, 00.00 | Minule jsme si ukázali základy práce se standardním řídicím objektem pro hierarchické zobrazení – tedy s třídou UINavigationController. Dnes se seznámíme s některými jejími dalšími možnostmi.

 

 

 

iMovie 11 - 8. Export a sdílení videa

21. března 2011, 00.00 | Jakmile je projekt hotový, nic nebrání tomu, abyste jej vyslali do světa. Poslední díl seriálu o iMovie 11 pojednává o expotu videa na DVD, do dalších formátů a samozřejmě na internet.

 

 

 

Programování pro iOS - 33. Řídicí objekt pro strom

16. března 2011, 06.00 | V představování specifických řídicích objektů rámců se dnes podíváme na další – na třídu UINavigationController.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: