Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

1. apríl ve světě

2. dubna 2003, 00.00 | 1. apríla se v oblasti Apple produktů odehrála celá řada zajímavých událostí, základní souhrn vám přinášíme zde.

 

 

 

Rychlý střih videa v iMovie včetně insertu

1. dubna 2003, 00.00 | Dneska si ukážeme, jak i v iMovie snadno stříhat video pomocí klasického střihového prvku, insertování (vkládání) videa.

 

 

 

eZeClip

14. února 2003, 00.00 | Vlastní DVD menu s ukázkami filmů (motion menu) snadno, rychle a levně přímo v iMovie!

 

 

 

Ghost Recon a Desert Siege mission pack

3. ledna 2003, 00.00 | Po uvedení více či méně úspěsných stříleček jako Medal of Honor (MoH), Return to Castle Wolfenstein (RTCW) a No one lives forever (NOLF) nám Ubi Soft společně s Red Storm Entertainment a Aspyr přináší strategickou simulaci boje Ghost Recon s přibalenými misemi z horké pouště. Vše v malém úhledném balíčku.

 

 

 

QuickTime goes mobile

13. prosince 2002, 00.00 | Apple ohlásil spolupráci s japonským mobilním operátorem NTT DoCoMo, který provozuje síť mobilních telefonů 3. generace FOMA. Díky teto spolupráci bude QuickTime standardním nástrojem pro tvorbu i prohlížení multimediálního obsahu pro tyto mobilní telefony. Zajímá vás jaký náskok mají japonské sítě proti našim standardním GSM?

 

 

 

Racer: simulace bez přívlastků

6. prosince 2002, 00.00 | Pokud jste zvyklí, že simulátor automobilů je závodní, terénní či jiný, Racer vás možná zklame. Je to prostě simulátor, v maximální možné míře odpovádající realitě. K tomu je Racer zdarma a má poměrně široké možnosti - díky aktivitě uživatelů si můžete vyzkoušet nejrůznější vozy i mapy. Jestliže vás auta zajímají, jednoznačně doporučujeme!

 

 

 

Icewind Dale - hurá na ně!

29. listopadu 2002, 00.00 | Icewind Dale jako sestra hry Baldur's Gate má s touto hrou pochopitelně hodně společného, avšak tentokrát nejde především o děj, ale naopak o boj. Jednoduše řečeno, z klasického RPG je RPG akční s klasickým kabátem.

 

 

 

uDevCon 2002 - soutěž autorů her

22. listopadu 2002, 00.00 | Chcete si zahrát desítky nových her a nezaplatit za to ani halíř? Podívejte se na stránky soutěže uDevCon 2002, určené pro tvůrce her pro Maca - do soutěže se sešlo celkem 41 příspěvků a vy máte možnost svým hlasováním ovlivnit, kdo získá hodnotné ceny.

 

 

 

Zamyšlení nad zálohováním videa

15. listopadu 2002, 00.00 | Nedávno jsem byl postaven před problém, jak předat asi hodinový filmový dokument v co nejvyšší kvalitě přátelům. Nakonec se z toho vyklubalo zamyšlení, jak vůbec filmová data ukládat. Profesionálové mají asi jasno, ale řekl bych, že většina uživatelů asi bude tápat podobně jako já.

 

 

 

iMovie tajemství zbavené

23. října 2002, 00.00 | Připravili jsme pro vás několik užitečných informací a tipů, jak lépe využít skvělý program iMovie pro střih digitálního videa - jak rozšířit možnosti programu o nové efekty, jak exportovat na VideoCD, jak nastavit PAL formát bez videokamery a další.

 

 

 

Strana výpisu

... 33

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: