Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

QuickTime 6 - veřejný pohled

5. června 2002, 00.00 | Apple uvolnil veřejnou betaverzi nejnovější verze QuickTime 6, která obsahuje kromě jiných novinek také podporu pro MPEG-4. Jak je na tom QuickTime s podporou tohoto "formátu budoucnosti"?

 

 

 

Deus Ex - boj proti "terorismu" na vašich počítačích?

24. května 2002, 00.00 | Při hraní Deus Exe vás zamrazí v zádech. Je terorismus skutečný a boj proti němu v našem zájmu, nebo se jedná o spiknutí lidí z nejvyšších kruhů? Není tomu tak i ve skutečnosti? Kdo to ví? Možná jen super-agenti.

 

 

 

Tropico: strategie podle Fidela Castra

10. května 2002, 00.00 | PopTop software přivádí na jablečnou platformu budovatelskou strategii inspirovanou dvěma legendami: strategií SimCity a hlavně dnes již takřka legendárním kubánským vůdcem. Porušte všechny své morální kodexy a vykašlete se na volby, lidská práva a demokratické principy.

 

 

 

Red Faction: Mars již není neprobádaná planeta

19. dubna 2002, 00.00 | 3D řezba v dolech na Marsu se silným přiběhem, vyváženým arzenálem, propracovanou AI a "nadupanou" grafikou dorazila na vaše jablíčkové mazlíčky. Osvoboďte horníky na Marsu a staňte se vůdčí silou odporu. Staňte se Parkerem, a natřete jim to...

 

 

 

Zork: Grand Inquisitor - magický svět bez magie?

12. dubna 2002, 00.00 | Zemi zvanou Zork ovládl Velký Inkvizitor. Jeho mottem je: "Zbavme se magie, zbavme se příznaků magie, zbavme se všeho a nakonec se zbavme zbavování!" Také se ptáte: "Kam ten Zork spěje?"

 

 

 

Trilogie Quake

5. dubna 2002, 00.00 | V dnešním pokračování se podíváme na další dva díly populární herní trilogie Quake. Také druhý a třetí díl lze bez problému provozovat pod Mac OS X a oba nové porty patří k těm nejlepším, co kdy pro Macintosh existovaly.

 

 

 

Baldur's Gate 2 - Jak na ní?

29. března 2002, 00.00 | Druhá Baldurova Brána je hra velká a občas obtížná. A tak je tu pár tipů a triků, které vám mohou pomoci...

 

 

 

Civilizace III: dobrodruství Sida Meiera pokračuje

15. března 2002, 00.00 | Geniální tahová strategie se dočkala třetího dílu, ve kterém se opět můžete stát vůdcem národa a potažmo pánem celého světa. Nový díl veleúspěšné Civilizace vám prozradí, že cesta k úspěchu vede nejen přes válku, ale i přes diplomacii, vědu a kulturu.

 

 

 

Klasika nativně

12. března 2002, 00.00 | Quake je jednou z nejpopulárnějších a nejdostupnějších her nejen pro Maca. Jelikož máme již i několik verzí pro Mac OS X, můžeme v dnešním článku snadno porovnat jejich výkonost.

 

 

 

Breakout: Návrat legendy

8. března 2002, 00.00 | Staronový kousek se vyloupl z dřevní historie počítačových her více než oprášený od letitého prachu - nový kabát, 3D grafika, akce, dobrodružný příběh. Tohle bourání cihliček může být pro leckoho hratelnější než mnoho super akčních stříleček.

 

 

 

Strana výpisu

... 35

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: