Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

SuperDrive 2.0

22. října 2002, 00.00 | Ještě do vánoc by se měla objevit nová verze DVD-RW mechaniky, kterou Apple označuje jako SuperDrive: má být rychlejší a stát méně.

 

 

 

Medal of Honor: Allied Assault

11. října 2002, 00.00 | Druhá světová válka je téma stále živé, alespon pro producenty počítačových her - po nedávno uvedeném pokračování Wolfenstienu tu máme další hru, která se odehrává v době WW2, ovšem tentokrát se poměrně věrně drží skutečné historie. Zahrajte si skvělou 3D akci v naprosto reálném prostředí!

 

 

 

Pinball z Arábie

27. září 2002, 00.00 | Dokážete u hracích stolů na pinball ("flipperů") strávit dlouhé hodiny a naházet do nich stovky korun? Baví vás pronásledování kuličky po stole a kumulování dalších a dalších bonusů, jackpotů a dalších výher? V tom případě máme hru právě pro vás - a vaše vášeň vás už nemusí stát ani korunu navíc...

 

 

 

Max Payne

30. srpna 2002, 00.00 | Velmi populární "střílečka" popisuje anabázi "běžného policisty" za spravedlností - nebo pomstou?

 

 

 

Opravdový Myst - klasika v novém hávu

23. srpna 2002, 00.00 | Ti, kteří používají počítače už nějaký pátek, si možná vzpomenou na hru Myst, která se objevila roce 1993. Zabírala jedno CD a narozdíl od mnoha pokusů, které CD využívali na nesmysly, tato hra si ho opravdu zasloužila a především se stala doslova legendou. Po takřka deseti letech se nám vrací Myst zpět - OPRAVDOVÝ Myst.

 

 

 

DivX - Jak na to?

22. srpna 2002, 00.00 | Vyčerpávající (snad) návod, jak zprovoznit DivX na Macu, aneb důkladný průvodce po video a audio formátech, se kterými se můžete setkat.

 

 

 

Deimos Rising: střílečka jak má být

2. srpna 2002, 00.00 | Pánové z Ambrosie umějí dělat hry velmi dobře, a tak se dnes podíváme na jednu z jejich jednoduchých, ale zábavných vesmírných stříleček, Deimos Rising. Motiv střílející raketky vs. zbytek vesmíru tu už byl nesčetně krát, ovšem Deimos Rising možná už máte na svém počítači a ani o tom nevíte!

 

 

 

Jak se líbí Mac OS X uživatelům?

15. července 2002, 00.00 | V první diskusi, kterou jsme otevřeli pro názory uživatelů na Mac OS X se nám objevilo 40 příspěvků. Pojďme se podívat na to, co uživatele na novém systému nejvíce trápí či naopak nejvíce nadchlo.

 

 

 

Warcraft III: Vláda chaosu

12. července 2002, 00.00 | Nebesa začínají chrlit oheň a chaos se ujímá vlády na Azerothu... Po letech se nám vrací možnost opět zápasit s lidmi, orky a nyní i dalšími rasami v jednom z nejlepších herních světů - světu Warcraftu. Blizzard opět dokazuje, že hry umí dělat skvěle!

 

 

 

Vampire: The Masquerade – Redemption

28. června 2002, 00.00 | Nihilistic Software uvádí na jablečnou platformu RPG hru s upírskou tématikou. Upíři, krev, násilí – o to tu jde. Vy jste mohl vymýtit zlo, vy Christof Romuald. Jenže zlo bylo silnější, vtáhlo Vás do svých spár. Nutí Vás projít dvě časová období, čtyři velká města, která čítají spoustu překvapení...

 

 

 

Strana výpisu

... 34

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: