Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Základy digitálního videa 1. - Formáty

30. listopadu 2001, 00.00 | Vydejte se s námi do světa digitálního videa. Náš seriál věnovaný tomuto fenoménu zahájíme u základních formátů, se kterými se můžete na trhu setkat.

 

 

 

Hrdinové síly a kouzel č. 3

26. října 2001, 00.00 | Pro příznivce populární herní série Heroes of the Migh and Magic máme dobrou zprávu - autoři počeštění pro PC připravili kompletní počeštění hry i pro Macovskou verzi.

 

 

 

Bonbónová krize

12. října 2001, 00.00 | Jednoduchá a zábavná hra, kombinující logiku a postřeh - co víc si můžeme přát na dlouhé nudné páteční odpoledne...

 

 

 

Filmové titulky v QuickTime

3. října 2001, 00.00 | Dneska si ukážeme, jak snadno a rychle přidat titulky k vašemu filmu - a to snadno a rychle, díky možnostem unikátní technologie QuickTime.

 

 

 

Návrat do Vlčího hradu

25. září 2001, 00.00 | Historie se opakuje, a tak se k nám opět vrací stařičká hra Wolfenstein 3D, ovšem v novém hávu a se slibně vypadající síťovou hrou. A síťovou hru si nyní můžete zdarma vyzkoušet!

 

 

 

DivX pro Mac OS X

21. září 2001, 00.00 | Pro všechny příznivce multimédií je tu výborná zpráva: formát DivX je nyní k dispozici i pro Mac OS X. A je ještě lepší, než jsme čekali!

 

 

 

Vetřelec vs. Predátor vs. Hvězdná pěchota

14. září 2001, 00.00 | Chcete vědet, jak to dopadne, když se střetnou tři nejnebezpečnější rasy ve vesmíru? Na Maca právě přichází Alien vs. Predator, takže se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Ale pozor, jen pro odvážné.

 

 

 

American McGee's Alice

31. srpna 2001, 00.00 | Alenka se nám vrací do říše divů, trošku starší a trošku šílenější. V patách s Bílým králíkem a kočkou Šklíbou, a jejím heslem rozhodně není "Bůh ochraňuj královnu!"

 

 

 

iDVD - snadnější to nebude...

24. srpna 2001, 00.00 | Apple ve své řade i-programů uvedl spolu se SuperDrive mechanikou program iDVD pro jednoduchou a rychlou tvorbu DVD titulů. Zdá se, že tvorba DVD disků už snad ani nemůže být snadnější a elegantnější...

 

 

 

Útěk z Opičího ostrova

15. srpna 2001, 00.00 | Možná si pamatujete na populární hru Secret of Monkey Island z poloviny devadesátých let - nyní je zde další pokračování, větší, barevnější a animovanější než kdykoliv předtím! Rádoby-pirát Guybrush Treepwood se nám vrací...

 

 

 

Strana výpisu

... 37

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: