Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Summoner: RPG fantasy hra plná černé magie...

1. března 2002, 00.00 | Nová RPG fantasy hra plná napětí, soubojů a magie, která vás pohltí svým příběhem a napětím. Pomstěte své město a osvoboďte ostrov od černé magie...

 

 

 

Baldur's Gate II: Shadows of Amn

22. února 2002, 00.00 | Pokračování naprosté klasiky v žánru RPG je stejně kvalitní, než první díl - skvěla grafika, dobrá hratelnost a silný příběh. Máte co dělat po dlouhé temné večery?

 

 

 

Sacrifice - ve službách bohů

15. února 2002, 00.00 | Na počátku všeho byl pouze stvořitel a nicotná studená prázdnota. A tak stvořitel rozevřel svou náruč a vytvořil světlo, které zapříčinilo postupnému vzniku hvězd, měsíce a slunce. Nakonec z kapek své krve stvořil vše živé....bla, bla, bla...

 

 

 

Nový QuickTime 6 oznámen - včetně MPEG-4

13. února 2002, 00.00 | Apple na konferenci QuickTime Live oznámil QuickTime 6, který obsahuje podporu pro MPEG-4 a také QuickTime Broadcaster, nástroj pro živé vysílání na internetu. Zatím však uživatelé musí čekat, produkty nebyly uvolněny pro distribuci - Apple chce dosáhnout změny licenčních podmínek pro MPEG-4.

 

 

 

Age of Empires 2 Gold Edition pro Macka

1. února 2002, 00.00 | Další herní klasika se dostává na Maca, tentokrát populární strategie od Microsoftu. Staňte se králem nové Evropy...

 

 

 

Neobvyklé hlášky systémů a programů

31. ledna 2002, 00.00 | Občas nás něčím systémy překvapí nebo pobaví - ale už to není to, co bývalo. Sesbírali jsme pro vás zajímavé nebo zábavné otisky obrazovek (v jednom případě přímo fotku). Pochlubte se svými úlovky!

 

 

 

DivX - tentokrát oficiálně?

17. prosince 2001, 00.00 | Na Maca se objevuje další verze DivX kodeků pro Mac OS 9 a OS X, tentokrát přímo od tvůrců DivXu. Přinese konečně i na Maca vysoký výkon a dobrou kvalitu obrazu?

 

 

 

FinalCut Pro 3 - samé dobré zprávy

6. prosince 2001, 00.00 | Apple uvedl novou verzi svého populárního střihového programu pro digitální video. FinalCut Pro 3 obsahuje mnoho užitečných novinek, například efekty v reálném čase, offline střih a pokročilé barevné korekce.

 

 

 

Okřídlené ořechy

4. prosince 2001, 00.00 | Nečekejte žádná překvapení, žádnou duševní námahu, případně sofistikovanou 3D grafiku - prostě se posaďte za knipl svého letadélka, likvidujte protivníky a bavte se.

 

 

 

Základy digitálního videa 2.- Nedostatky DV formátu

3. prosince 2001, 00.00 | I digitální záznam videa trpí jistými neduhy. V dnešním pokračování seriálu o digitálním videu si popíšeme ty nejčastější, se kterými se v praxi můžete setkat.

 

 

 

Strana výpisu

... 36

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: