Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Digital Performer: Proč používat šestku? (2) A proč ne?

22. ledna 2009, 00.00 | V minulém díle jsem začal s výpisem funkcí, které jsou ve verzi 6 nové, a které jsem si zvykl rychle používat. Dnes se ze začátku podíváme na pár dalších takových funkcí, a dále také na funkce, které jsou rovněž ve verzi 6 nové, o kterých jsem si myslel, že je budu používat, ale nakonec nevyužívám.

 

 

 

Tipy na aplikace pro iPhone: Kostky a spol.

11. prosince 2008, 00.00 | Širokou skupinou aplikací pro iPhone představují simulace kostek a her v kostky. Na některé z nich se podíváme.

 

 

 

Digital Performer: Záznam ostatních dat (2. část)

9. prosince 2008, 00.00 | Pro záznam, ale i pro přehrávání, je možné nastavovat různé funkce, které mohou záznam usnadnit (například zvolením vhodného rytmického patternu, který nám pomůže správně cítit rytmus a hrát přesněji).

 

 

 

Tipy na aplikace pro iPhone - Tangramy

4. prosince 2008, 00.00 | Dnešní téma je tangram pro iPhone. Tento starý čínský hlavolam, sestávající ze sedmi dílů pomyslného rozřezaného čtverce, umožňuje skládat nekonečné množství variant obrazců různě složitých. Multidotekový displej je pro takovouto hru jak stvořený a proto se tangram na AppStore dočkal již více verzí od různých programátorů.

 

 

 

Digital Performer: Záznam ostatních dat (1. část)

2. prosince 2008, 00.00 | Polar, o kterém byla řeč v minulém dílu, nepředstavuje jediný způsob, jak zaznamenávat zvuková data do Digital Performeru. V tomto dvoudílném článku se podíváme blíže na další možnosti.

 

 

 

Mediální zprávy: dohoda o iTunes Plus s dalšími nahrávacími společnostmi snad uzavřena, naopak Beatles se na iTunes Store asi jen tak nedostanou. (1.12.08)

1. prosince 2008, 04.00 | Apple údajně již dokončil vyjednávání se zbývajícími třemi největšími nahrávacími společnostmi o prodeji jejich hudby na iTunes Plus, tedy bez DRM ochrany. Avšak vyjednávání o prodeji skladeb Beatles na iTunes Store se naopak zasekla.

 

 

 

Digit #22: Radek Hulán jako switcher

27. listopadu 2008, 00.00 | Aktuální díl videocastu Digit představuje známou kontroverzní postavu českého internetu Radka Hulána jako čerstvého switchera. Jak je to doopravdy s jeho názory na Mac OS X a Windows Vista můžete zjistit v tomto exkluzivním videu.

 

 

 

Tipy na aplikace pro iPhone - pár hezkých her

27. listopadu 2008, 00.00 | Telefon iPhone je "jako" stvořený pro hry na cesty. Jeho vybavení poskytuje široké možnosti ovládání her, displej je dostačující velikostí i rozlišením, má dostatečný výkon. Není tedy divu, že v AppStore se hry množí úžasným tempem. Co stojí z free her za to si stáhout?

 

 

 

Mediální zprávy: Apple TV 2.3 a iTunes Plus možná i pro zbývající 3 hlavní nahrávací společnosti. (21.11.08)

21. listopadu 2008, 02.00 | Apple vydal aktualizaci firmwaru Apple TV na verzi 2.3. A Apple údajně jedná s dalšími třemi největšími nahrávacími společnostmi (vedle EMI) o prodeji hudby na iTunes Store bez DRM ochrany.

 

 

 

Digital Performer - Polar

21. října 2008, 00.00 | Polar je nástroj Digital Peroformeru pro záznam akustického signálu do jedné stopy. Nejlépe se hodí pro záznam kratších úseků, které pak mohou být použity třeba jako smyčky nebo speciálních zvukových efektů.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: