Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Universal začne vybavovat své Blu-ray disky funkcemi pro iPhone

22. července 2009, 00.00 | Filmová společnost Universal Studios Home Entertainment sice přijala formát Blu-ray jako poslední, ale nyní mezi prvními hodlá začít své Blu-ray tituly vybavovat doplňkovými funkcemi pro iPhone a iPod touch.

 

 

 

iTunes 8.2.1 vypojují synchronizaci s Palmem Pre

17. července 2009, 00.00 | Nová verze iTunes nepřináší (kromě oprav) žádné zjevné novinky, zdá se, že jejím hlavním účelem je znemožnit přímou synchronizaci s Palmem Pre.

 

 

 

Apple předložil IETF svůj HTTP streaming jako návrh nového standardu

13. července 2009, 00.00 | Mezi zdůrazňované novinky firmwaru 3.0 a Snow Leoparda patří HTTP Live Streaming a nyní Apple tuto metodu dodávky multimediálního obsahu předložil komisi IETF jako návrh standardu. Bude však značně obtížné prosadit ho v širším měřítku pro streaming videa na internetu.

 

 

 

The Sims 3 vyšla také pro Mac a iPhone

3. června 2009, 00.00 | Hra The Sims 3 byla na světový trh současně uvedena pro Windows, Mac OS X, iPhone a iPod touch.

 

 

 

Sekvencer Logic (2.)

26. května 2009, 00.00 | V prvním dílu seriálu o Sekvencer Logic jsme se seznámili s začali seznamovat s jeho historií. V druhém pokračování seriálu se podíváme na historii verze pro Mac.

 

 

 

Plánuje Apple převzetí EA Games ?

22. května 2009, 00.00 | Minulý rok firma Electronic Arts sestoupila z trůnu herního průmyslu, odložila řadu projektů a některé zrušila úplně. Společnost EA podle agentury Reuters prodělala v loňském roce 630 milionů dolarů. Internetem se proto začaly šířit spekulace o možném převzetí EA společností Apple. Pojďme si zaspekulovat i na MujMac.cz.

 

 

 

Apple Logic

 

 

 

Sekvencer Logic (1.)

14. května 2009, 00.00 | Dneškem začínáme na MujMacu nový seriál věnovaný známému, hojně užívanému sekvenceru Logic. V prvních částech se podíváme na historii tohoto produktu.

 

 

 

S firmwarem 3.0 se možná uvolní pravidla pro schvalování aplikací na App Store

6. května 2009, 06.00 |

Zdůvodnění, proč na App Store nebyla zařazena aplikace, jež zpřístupňovala novinovou stránku považovanou Applem za nevhodnou, naznačuje, že by firmware 3.0 mohl díky rodičovské kontrole dosavadní přísná pravidla poněkud uvolnit.

 

 

 

iTunes 8.2 informují vývojáře o zhrouceních aplikací iPhonu

6. května 2009, 05.00 | Prostřednictvím iTunes 8.2 lze vývojářům automaticky zasílat zprávy o zhroucení jejich aplikací pro iPhone, což by mělo napomoci ke zvýšení kvality jejich softwaru.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: