Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Apple zavedl nový webový náhled iTunes Preview

16. listopadu 2009, 00.00 | Odkazy na některý hudební obsah obchodu iTunes Store se nově dají díky stránce iTunes Preview prohlížet ve webovém prohlížeči, aniž by bylo třeba spouštět iTunes.

 

 

 

Novinky pro Apple TV

11. listopadu 2009, 00.00 | Aktualizace firmwaru Apple TV na verzi 3.0.1 řeší problémy se synchronizací obsahu. A již minulý týden začal Apple nabízet aktualizace alb iTunes LP kompatibilní s Apple TV 3.x.

 

 

 

iTunes nejspíš nabídnou také předplacenou televizní službu

4. listopadu 2009, 00.00 | Apple v posledních týdnech jedná s televizními společnostmi o možnosti šíření jejich programu přes iTunes za měsíční předplatné 30 USD.

 

 

 

Apple vydal softwarovou aktualizaci Apple TV 3.0

2. listopadu 2009, 00.00 | Nový firmware pro multimediální zařízení Applu přináší přepracované uživatelské rozhraní a podporu nového obsahu iTunes 9 a internetových rádií, základní vlastnosti se však nijak zásadně nezměnily.

 

 

 

DOS na Macu

22. září 2009, 00.00 | I mezi dnešními uživateli počítačů Apple se jistě najde dost lidí odkojených někdejším operačním systémem konkurence: MS-DOS. Kromě T602 a Norton Commanderu (resp. M602) těmto lidem asi nejvíce utkvěla v paměti spousta všemožných her, které pro tuto platformu vznikly. A proč byste si některou z nich nemohli vychutnat i na vašem dnešním, mnohem výkonnějším Macu?

 

 

 

Vývojový rámec TuneKit se zdá být zaměřený na Apple TV

16. září 2009, 00.00 | Bonusové materiály zavedené iTunes 9 využívají vývojový rámec TuneKit, který zřejmě má posloužit k dodávce HDTV obsahu pro Apple TV, lze proto předpokládat brzkou významnou aktualizaci jejího firmwaru.

 

 

 

Zpráva o středeční akci Applu

11. září 2009, 00.00 | Steve Jobs s dalšími spolupracovníky představil firmware 3.1, iTunes 9 a nové iPody. iPod touch se dočkal pouze zrychlení některých modelů, zato iPod nano prošel zásadní proměnou, celkově se však většina očekávání nenaplnila.

 

 

 

Apple údajně vytvoří samostatného integrujícího klienta pro sociální média

14. srpna 2009, 00.00 | Podle nových pověstí má Apple přijít se samostatnou mediální aplikací pro sociální sítě, jež se bude připojovat k různým sociálním webům a zajistí sdílení obvykle poslouchané hudby s přáteli.

 

 

 

iTunes 9 údajně přinesou podporu Blu-ray a sociálních médií

12. srpna 2009, 00.00 | Blog The Boy Genius Report tvrdí, že se dozvěděl o chystaných nových vlastnostech iTunes 9, jež mají podporovat média Blu-ray, vizuální nástroje pro App Store a integraci s mediálními funkcemi sociálních služeb.

 

 

 

Nová iniciativa „Cocktail“ má podpořit prodej celých alb na iTunes Store

29. července 2009, 00.00 | Velcí hudební vydavatelé, znepokojení tím, že převládají nákupy jednotlivých skladeb, údajně spolupracují s Applem na vytvoření nových interaktivních nabídek, jež mají opět posílit prodeje celých alb, navíc se objevily pověsti, že s nimi bude spojeno také uvedení tabletu.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: