Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Macy na CeBitu 2003: sem-tam kousek...

14. března 2003, 00.00 | CeBit, největší IT veletrh na světě, není právě zaslíbený platformě Maců - natrefit se dá spíše na jednotlivé kousky, na kterých výrobci demonstrují kompatibilitu svých výrobků s jablečným světem, výraznější zastoupení Macům prostě chybí. Přesto procházíme veletrh s očima na šťopkách a pátráme po přítomnosti jablíček na stáncích.

 

 

 

Videonovinky z Macworldu

28. ledna 2003, 00.00 | Kromě videoaplikací, o kterých jsme již psali, jako je Final Cut Express, bylo na Macworldu ohlášeno ještě několik dalších novinek od známých společností Sorenson a eZedia. Sorenson nabízí své nástroje pro snadnou tvorbu vysoce kvalitních videí ve formátech Sorenson Video, MPEG-4 a Flash, eZedia zase rozšiřuje řadu svých jednoduchých videoaplikací a pluginů.

 

 

 

Novinky z Macworldu: 5. část

24. ledna 2003, 00.00 | Trápí vás hluk z vašeho PowerMaca G4? V tom případě se podívejte na odhlučňovací skříně, které vám představíme v tomto článku. Jestliže používáte přenosné počítače či iPod, určitě vás už nebaví stále odpojování konektorů - pořiďte si dok pro PowerBook nebo i iPod. A pokud jsou pro vás počítače Apple především srdčení záležitost, podívejte se na neuvěřitelně elegantní a drahé kovové podstavce!

 

 

 

Novinky z Macworldu, 4. část

22. ledna 2003, 00.00 | I dnes se podíváme na některé zajímavé nové produkty z MacWorld Expo: FM vysílač iTrip pro přehrávač iPod a kompletní audiorozhraní připojované k počítači přes USB. Firma Canto také oznámila, kdy bude na Mac OS X dostupná celá produktová řada Cumulus pro správu digitální dat.

 

 

 

Novinky z Macworldu, část 3.

17. ledna 2003, 00.00 | Podívejme se na nejrychlejší jednoprocesorový upgrade pro PowerMacy, Bluetooth od Keyspanu a zajímavé pomůcky od společnosti Dr. Bott. Pokud například často prezentujete se svým notebookem na cestách, máme pro vás ideální řešení!

 

 

 

Novinky z Macworldu: Můj počítač, můj hrad!

15. ledna 2003, 00.00 | Tentokrát se budeme věnovat především produktům zaměřeným více technicky a více na bezpečnost uživatele a počítače. Od programů pro kontrolu hardware a opravu disků přes firewall až po protispamový software!

 

 

 

Procházka po Macworld San Francisco

14. ledna 2003, 00.00 | Zatím jsme se z letošního Macworld Expo San Francisco věnovali především produktovým novinkám (kterých je požehnaně), pojďme se tedy podívat také jak vypadala samotná výstava.

 

 

 

Novinky z Macworldu, 2. část

13. ledna 2003, 00.00 | V dnešním přehledu nových a zajímavých produktů, které jsme viděli na Macworld Expo 2003 v San Franciscu se podíváme na novinky od společnosti Smart Disk, která představila jak disk s rozhraním FireWire 800, tak například malý MP3 přehrávač, dále si přiblížíme nový software od Avidu a také se seznámíme s novým komerčním mail serverem pro Mac OS X původem z Čech.

 

 

 

Nové produkty LaCie

10. ledna 2003, 00.00 | Společnost LaCie představila řadu nových produktů: nejmenší (rozměry) a největší (kapacitou) přenosné disky, disky používající FireWire 800, LCD a CRT monitory a nové řešení pro barevnou kalibraci.

 

 

 

Novinky z Macworldu, 1. část

9. ledna 2003, 00.00 | Na Macworld Expo se pochopitelně objevilo mnoho nových hardwarových i softwarových produktů od dalších výrobců - postupně si představíme všechny zajímavé. Dneska se podíváme na externí antény pro AirPort Extreme, produkty podporující FireWire 800 a programy Maya PLE a FontAgent Pro.

 

 

 

Strana výpisu

... 15

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: