Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Apple Expo 2004 - již za pár dní

23. srpna 2004, 00.00 | Stejně jako před rokem, i toto září se dočkáme výstavy Apple Expo v Paříži. Již v úterý 31. srpna ji zahájí svou úvodní řečí Phil Schiller a bezpochyby představí pár nových produktů. Vzhledem k tomu, že se jedná o největší výstavu svého druhu v Evropě, nebudeme na ní chybět ani my, abychom vám mohli přinést nejaktuálnější informace přímo z ohniska dění. A co můžeme očekávat?

 

 

 

Macworld Boston 2004

9. července 2004, 00.00 | Proti přání a bez účasti Apple, s menším počtem vystavovatelů a menším očekávaným zájmem publika - tak se chytá příští týden veletrh Macworld Expo, který po mnoha letech opět proběhne v Bostonu. Zaujmou návštěvníky na poslední chvíli domluvení vystavovatelé a poměrně bohatý konferenční program? Jaký osud čeká tuto kdysi tak populární akci?

 

 

 

WWDC 2004 je za námi... co nám Steve Jobs naservíroval?

29. června 2004, 00.00 | Dlouho očekávaná Keynote Steva Jobse na WWDC 2004 je za námi a my se můžeme podívat na novinky, kterých jsme se dočkali. Vedle nových Apple Cinema Display to je především Tiger, respektive jeho preview. A stejně jako před rokem, i nyní nová verze Mac OS X obsahuje 150 vylepšení. My vám představíme pár z nich.

 

 

 

Apple ve Vídni: Driven by Design

2. března 2004, 00.00 | Včera společnost Apple uspořádala ve Vídní prezentaci Driven by Design, která představovala možnosti operačního systému Mac OS X a řady aplikací pro předtiskovou přípravu. Vzhledem ke geografické poloze se této prezentace účastnily také návštěvníci ze zemí, které spadají pod různá IMC zastoupení.

 

 

 

Softwarové novinky z Macworld Expo

21. ledna 2004, 00.00 | O softwarových novinkách uvedených přímo firmou Apple a také o nových produktech od Microsoftu jsme si již řekli, ovšem v rámci Macworld Expa se objevila řada dalších produktů. Dneska se podíváme na programy Macromedia Director MX 2004, DVD přehrávač TransLucy a nástroj pro snadnou tvorbu filmů QTVR.

 

 

 

Macworld SF 2004: hardwarové novinky, 3. díl

20. ledna 2004, 00.00 | Na Macworldu jsou k vidění nejen velké a drahé počítače či periferie, ale také řada malých a často velmi užitečných doplňků. Dneska se na několik podíváme - nová klávesnice Tactile Pro, která používá kvalitní spínače tak jako kdysi Apple, "podvozek a střecha" pro Power Mac G5 a například zajímavý chladící podstavec pro uživatele přenosných počítačů

 

 

 

Macworld SF 2004: hardwarové novinky, 2. díl

16. ledna 2004, 00.00 | V další části pohledu na hardwarové novinky z Macworld Expo SF se podíváme na nová multimediální zařízení od společnosti Elgato, ohromný (1 TB) disk od LaCie a nový audio čipset od Oxford Semicondutors.

 

 

 

Macworld SF 2004: hardwarové novinky, 1. díl

13. ledna 2004, 00.00 | Na letošním Macworldu se kromě softwarových novinek objevila také řada nových zajímavých harwarových produktů. Dneska vám v první várce představíme novou kartu od ATI, užitečné doplňky od Griffinu a zajímavé diskové pole na FireWire.

 

 

 

Macworld Expo SFO 2004 zblízka

12. ledna 2004, 00.00 | Nabízíme vám krátký pohled na plochu největší letošní výstavy, věnované výhradně produktům nějak souvisejících s Apple platformou. Jaký je letošní lednový Macworld a nakolik se liší od předchozích ročníků?

 

 

 

Apple na Macworldu: Final Cut Express 2 a Xgrid

9. ledna 2004, 00.00 | Kromě inovovaného balíku iLife také Apple uvedl další nové softwarové produkty - přímo na keynote Steve Jobs předvedl Final Cut Express 2 a v ústraní se odehrálo uvedení technologie Xgrid pro snadné rozložení výpočtů na více počítačů.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: