Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Macworld 2006: Keynote Steva Jobse - první část, hudební a softwarové novinky - iLife 06 a iPod s rádiem

10. ledna 2006, 18.00 | Útok novinářů, VIP návštěvníků a fanoušků Applu na Esplanade Ballroom, kde se úvodní řeč Steva Jobse konala, pravděpodobně u jiné společnosti nenajdete. Boj o nejlepší místa a snaha být Stevovi co nejblíže byla hlavní motivací při snaze o obsazení nejlepších míst. A není se čemu divit, Vánoce podle Applu začínají až 10. ledna.

 

 

 

Steve Jobs keynote on-line

10. ledna 2006, 01.00 | Okamžik velké Keynote, té nejzajímavější části výstavy Macworld 2006, se blíží. Co hodlá Apple ohlásit? Sledujte živý přenos, který začne v úterý 10. ledna od 18:00! Přímo v sále v Moscone Center v San Franciscu máme dva zástupce serveru MujMac, kteří nám budou posílat bližší informace o řeči Steva Jobse, jež zde budeme v krátkých intervalech publikovat. To vše bude kombinováno s překladem zpravodajství z dalších serverů. Nezapomeňte si v úterý před šestou hodinou večerní otevřít tento článek.

 

 

 

URGE a Vongo vs iTunes Music Store

10. ledna 2006, 00.00 | I když v současnosti existuje již řada internetových obchodů s hudbou, iTunes Music Store se zatím nikomu sesadit z trůnu nepodařilo. Dalším pokusem o zmenšení podílu na trhu s hudbou je společná aktivita Microsoftu a MTV - URGE.

 

 

 

CES 2006: Intel s novým logem a dvoujádrovým Centrinem

9. ledna 2006, 01.00 | Ačkoliv před rokem bychom novinky týkající se společnosti Intel v klidu přecházeli, doba se mění a Intel patří do zorného pole i Mac uživatelů. A Intel si na CES připravil pár zajímavých novinek, které se mohou dotknout i fanoušků firmy Apple.

 

 

 

CES 2006: Bill Gates na CESu - jdeme ve stopách Applu

6. ledna 2006, 00.00 | Veletrh CES 2006 konaný v Las Vegas uvedl v předvečer otevření úvodní řeč Billa Gatese. Společnosti Microsoft se na serveru MůjMac příliš nevěnujeme, ale dnes si dovolím menší změnu. Pojďme se podívat na druhou stranu barikády, k Microsoftu, a na to, jaký podle něj bude rok 2006.

 

 

 

Macworld 2006: Hlučno před bouří

6. ledna 2006, 00.00 | Macworld 2006 se blíží mílovými kroky a my vám přínášíme poslední várku spekulací a odhadů, co že to vlastně Apple plánuje představit.

 

 

 

Macworld 2006 - máme se na co těšit?

19. prosince 2005, 00.00 | Rok se s rokem sešel a my v redakci MujMaca opět pomalu začínáme balit kufry. Nebojte, nechceme server zavřít a odstěhovat se na Seyschely, ale naše přípravy na největší veletrh zaměřený na Apple - MacWorld - vrcholí a my už jsme celí nedočkaví, co nám Steve Jobs 10. ledna v 9:00 v Moscone Center v San Francisku naservíruje. Budou Intel Macy? Nové iPody? Nebo zcela nové produkty? Sázet si na to, co Steve Jobs uvede, je stejně ošidné jako tipovat dostupnost některých Apple produktů u nás.

 

 

 

Co se chystá na MacWorld 2006?

18. listopadu 2005, 00.00 | Stejně jako minulý týden, i dnes vám přinášíme čerstvou várku zvěstí a spekulací o tom, co si pro nás společnost Apple připravuje na nadcházející rok 2006. Bude nový iPod Shuffle v černé verzi? Co přinese update Tiger 10.4.4? Bude nový Mac OS X Leopard umět spouštět Windows aplikace? Čtete dále!

 

 

 

Novinky z Cupertina - PowerBooky, dvoujádrové Power Macy a Aperture

21. října 2005, 00.00 | Konečně jsem se po vlně novinek v podobě iPodů dočkali i uvedení nového hardwaru. Společnost Apple uvedla v New Yorku nové PowerBooky a dvoujádrové dualové Power Macy. A vzhledem k tomu, že se tisková konference konala na výstavě zaměřené na fotografy, došlo i k představení softwarové novinky, která by mohla nadchnout profesionální fotografy. Její jméno je Aperture.

 

 

 

Útok na předvánoční trh dle Applu - video iPod a iMac na dálkové ovládání

13. října 2005, 00.00 | Jak jsme již upozorňovali, včera v 10 hodin dopoledne místního času proběhla show Steva Jobse v San Jose v Californii. Nebyli jsme při tom, ale díky internetu vám můžeme všechny novinky alespoň virtuálně přiblížit. A že toho nebylo málo - nový iPod cílený na milovníky videa, iMac konkurující Home Media Centru od Microsoftu, iTunes 6.0, dálkový ovladač a nějaké ty aplikace... Vánoce jsou tu!

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: