Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

MacWorld Expo NY: klid před bouří?

10. července 2002, 00.00 | Už za týden vypukne v NewYorku tradiční veletrh všeho, co je spjaté s Macy - a my pro vás také již tradičně zajišťujeme důkladné zpravodajství přímo z místa dění. Pojďme si shrnout co zatím víme či tušíme o dění na letošním ročníku MacWorld Expo 2002 v NewYorku

 

 

 

Novinky z Tokya podrobněji

22. března 2002, 00.00 | Dnes se podíváme na novinky, které Apple uvedl včera v Tokiu, poněkud podrobněji. Jak to je s iMacy, kolik budou stát u nás? Co umí nový iPod? A co modrý zub?

 

 

 

Macworld Tokyo - žhavé novinky z dnešní noci

21. března 2002, 00.00 | Dnes v noci našeho času se konala keynote Steva Jobse v Tokyu, zahajující Macworld Tokyo. Ačkoliv se neobjevily žádné nové počítače, přesto jsou novinky zde ohlášené poměrně zajímavé a důležité.

 

 

 

Macy na CeBitu - jako šafránu?

20. března 2002, 00.00 | Podívali jsme se na letošní CeBit očima uživatelů Maců - co nového a zajímavého jsme mohli vidět na této největší IT výstavě? Širší podporu od řady společností, nové produkty a přenosné počítače Apple jako vítěze designérské souteže.

 

 

 

Z CeBitu: Jak HP podporuje Macy?

15. března 2002, 00.00 | Uvedení nových produktů společnosti HP zde na CeBitu se pro nás stalo vhodnou příležitostí pro bližší pohled na podporu HP pro operační systémy Mac OS – jak starší verze (Mac OS 8.6 a Mac OS 9), tak pro nový Mac OS X.

 

 

 

Softwarové firmy na CeBitu

14. března 2002, 00.00 | První den CeBitu jsme navštívili stánky významných hráčů v oboru, jako je Adobe, Quark či Corel a také některých dalších společností. Jaké novinky jsme objevili a jaký máme pocit z CeBitu po prvním dnu?

 

 

 

Cebitový Olympus ve stylu „MAC“

14. března 2002, 00.00 | Společnost Olympus představila na veletrhu CeBIT 2002 dva nové digitální fotoaparáty a zejména nový rozsáhlý program podpory platformy Macintosh. Jak se zdá, Olympus je s jablíčky velký kamarád.

 

 

 

Macworld SF 2002 - to nejlepší...

21. ledna 2002, 00.00 | Magazín Macworld, spolupořadatel veletrhu Macworld Expo, oznámil vítěze ocenění „Macworld Best of Show Avards“, tedy nejlepší či nejzajímavější produkty na veletrhu dle mínění redakce.

 

 

 

Malé ohlédnutí za MWSF02

18. ledna 2002, 00.00 | Jaký byl Macworld San Francisco 2002? Jaké novinky přinesl, co dominovalo, a co naopak zcela chybělo? Přečtěte si náš článek, shrnující dojmy a poznatky z největší letošní výstavy Apple.

 

 

 

Macworld - přehled hardwarových novinek

16. ledna 2002, 00.00 | Jak jsme se již zmiňovali, hlavním mottem letošního Macworldu byl přechod softwarových výrobců na Mac OS X, ovšem i v oblasti hardware jsme našli několik zajímavých novinek - od disků přes grafické karty až po úpravy iPodu nebo PowerMaců

 

 

 

Strana výpisu

... 19

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: