Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Macworld CreativePro visuálně

18. července 2003, 00.00 | Macworld CreativePro je v plném proudu a my vám nabízíme krátkou virtuální prohlídku skrz objektiv našeho redakčního Nikonu D100.

 

 

 

Macworld Feature presentation aneb Steve vrať se!

17. července 2003, 00.00 | I letošní Macworld byl oficiálně zahájen vystoupením významného zástupce Applu. Místo tradiční keynote Steva Jobse se však konala feature presentation Grega Joswiaka. Nabízíme vám bezprostřední reportáž přímo z New Yorku.

 

 

 

Macworld je mrtvý, ať žije Macworld

16. července 2003, 00.00 | New York opět hostí jednu z nejvýznamnějších Apple konferencí a výstav na světě. Tradiční Macworld Expo se však letos změnilo na Macworld CreativePro. Jde o konec nebo začátek tradice?

 

 

 

Macworld CreativePro v New Yorku - už příští týden!

11. července 2003, 00.00 | Pravděpodobně poslední Macworld v New Yorku začíná už za pár dní - ovšem s trochu méně dramatickým začátkem, než jsou uživatelé zvyklí. Místo obvykle napjatě očekávané keynote Steva Jobse to bude "jen" viceprezident, o nových produktech se spekuluje jen okrajově... Každopádně, všechny novinky od Apple a dalších firem najdete samozřejmě na našem serveru.

 

 

 

WWDC 2003 není jen Panther

26. června 2003, 00.00 | Na letošní vývojářské konferenci se koná takřka 200 přednášek, ovšem o těch zatím víme pomálu - díky mlčenlivosti, kterou Apple vývojáře zavázal. Přinášíme vám alespoň několik fotek z WWDC, přehled produktů oceněných Apple Design Awards a také se dozvíte, jak Apple omezuje vývojáře dalších vývojových nástrojů a co si zatím o Xcode myslí vývojáři.

 

 

 

WWDC 2003 - co nás čeká?

21. května 2003, 00.00 | Vývojářská konference Apple se kvapem blíží a zdá se, že to bude nejdůležitější letošní akce pro Apple - Apple odhalí podrobnosti o připravovaném systému Panther, očekávají se další softwarové novinky a především se spekuluje, zda bude oficiálně potvrzeno využití PowerPC 970. Co zatím o těchto novinkách víme?

 

 

 

Přijďte nás navštívit na Embax-Print 2003

20. května 2003, 00.00 | Dnes začíná nejvýznamnější tuzemský veletrh pro oblast pre-pressu a polygrafie. Připravili jsme pro vás v expozici D09 zajímavý program a technologický park, do kterého bychom vás rádi co nejsrdečnější pozvali.

 

 

 

Apple výstavy a konference: 4 za 30 dní

31. března 2003, 00.00 | Pokud by někdo patřil mezi aktivní návštěvníky všech akcí spjatých s Applem všude po světě, nejvíc si užije mezi červnem a červencem - od 19. června do 18. července se konají čtyři Apple-akce, z nichž rovnou tři hned v první dekádě.

 

 

 

Macworld NY je mrtev, ať žije Create

27. března 2003, 00.00 | Ve středu IDG a Apple oficiálně oznámily, jak se bude jmenovat a co bude zahrnovat akce, konající se v červenci 2003 v New Yorku. Počítejme se zaměřením na grafiku, video a zvuk a nejspíš neuvidíme Steva Jobse.

 

 

 

CeBit 2003: druhé kolo

17. března 2003, 00.00 | Jelikož je CeBit opravdu velmi velká výstava (takřka 30 pavilonů), našli jsme některé zajímavé Mac produkty až na druhý pokus. Novinky, spekulace, drby a další informace od firem Epson, HP, IBM, Sony Ericsson a řady jiných, které jsme získali o Macích na CeBitu, si můžete přečíst zde!

 

 

 

Strana výpisu

... 14

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: