Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

MujMAC Apple Forum již za dveřmi!

8. ledna 2004, 00.00 | Již 27.1.2004 proběhne velká Apple konference v centru Prahy, která je určena široké uživatelské veřejnosti. Přinese oficiální premiéru české verze Panthera, prezentaci řady novinek a srovnání aplikací pro DTP, zpracování videa a kancelářské nasazení. Využijte možnosti on-line registrace!

 

 

 

iPod mini - příjemné překvapení

8. ledna 2004, 00.00 | Nabízíme vám první praktickou zkušenost s iPodem mini, kterou jsme udělali na stánku Applu v San Francisku. A máme pro vás dobrou zprávu, iPod mini je mnohem příjemnější a elegantnější než vypadá na obrázku.

 

 

 

Hardwarové novinky z Expa: Xserve G5 a iPod mini

7. ledna 2004, 00.00 | Steve Jobs v rámci keynote uvedl řadu softwarových novinek a také dva nové hardwarové produky, na které se dnes podíváme. Server Xserve se dočkal upgradu na procesor G5 a nový, menší a levnější iPod mini má kapacitu 4 GB a barevné kryty .

 

 

 

Keynote - o nostalgii a hlavně o penězích

7. ledna 2004, 00.00 | Steve Jobs již tradičně otevřel veletržní část Macworldu svou keynote. Kromě nových produktů přišla řada i na jedno významné výročí a hlavně na peníze. Ztrácí Apple svoje charisma?

 

 

 

Apple a San Francisko

6. ledna 2004, 00.00 | Když už jsme se vydali na MacWorld, nemohli jsme si odpustit krátkou prohlídku města s důrazem na Apple přítomnost v tomto nádherném městě plném kontrastů. A závěr? Kdo hledá skoro nenajde!

 

 

 

Macworld Expo SFO 2004 - vše při starém?

5. ledna 2004, 00.00 | Oficiální program veletrhu Macworld Expo v San Francisku začíná 5.1.2004 v osm hodin ráno místního času. Nabízíme vám však první postřehy z příprav a exkluzivní fotografie z místa konání pořízené již v sobotu a neděli.

 

 

 

Macworld Expo SFO 2004

 

 

 

Macworld Expo 2004 - dva týdny do startu

23. prosince 2003, 00.00 | Přesně za dva týdny v San Franciscu vystoupí Steve Jobs na pódium v Moscone Center a zahájí svou keynote další ročník veletrhu Macworld Expo. Chystá Apple nějakou zajímavou novinku? Redakce MujMACa pro vás samozřejmě chystá zpravodajství přímo z místa dění.

 

 

 

Macy vs. Invex 2003

8. října 2003, 00.00 | Tak jako obvykle jsme se vydali propátrat veletrh Invex z pohledu nás, uživatelů Maců - které firmy prezentují svá řešení pro Macy a kolik "jablíček" může zvědavý uživatel na veletrhu zahlédnout?

 

 

 

Apple Expo 2003 a hardwarové novinky

23. září 2003, 00.00 | Samozřejmě že nejsledovanějšími hardwarovými novinkami letošního Apple Expa byly všechny nové produkty Apple, zajímavé produkty jsme však nalezli i u dalších výrobců. Nejednalo se o tak převratné novinky, ale rozhodně rozšíří nabídku a především možnosti využití pro řadu uživatelů.

 

 

 

Strana výpisu

... 12

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: