Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Očekávání před Macworldem se vrší

9. ledna 2007, 02.00 | Od okamžiku pravdy, projevu Steva Jobse, nás už dělí jenom hodiny – mezitím si můžete přečíst, co se od něj vlastně čeká.

 

 

 

Malá dávka pověstí k Macworldu

2. ledna 2007, 00.00 | První pověsti o tom, co nás má čekat na Macworldu - již za týden se můžeme dočkat nových produktů uvedených Stevem Jobsem na veletrhu Macworld, který se každoročně koná v San Francisku.

 

 

 

Apple Store na 5th Avenue - tak trochu jiné nákupy

3. října 2006, 00.00 | Nakupovat výrobky značky Apple můžete několika způsoby. Buď zvolíte cestu nejnižší ceny a investujete do použitého zboží (ať už u nás nebo například na ebay.com), nebo preferujete osobní návštěvu obchodu a konzultaci s prodejcem. V případě, že je pro vás důležité i to, kde si svůj iPod či MacBook pořídíte, měli byste zvážit investici do letenky a zaletět se podívat do nejluxusnějšího Apple Store na světě. Ten totiž sídlí na Páté Avenue v New Yorku.

 

 

 

photokina 2006: Apple představil zbrusu nový Aperture 1.5

26. září 2006, 00.00 | Společnost Apple včera odpoledne představila v rámci veletrhu photokina 2006 novou verzi svého softwaru určeného pro profesionální organizaci a zpracování RAW formátů. Aperture 1.5 nabízí komfort, který u jiného softwaru dnes budete hledat jen stěží.

 

 

 

iTunes, iPody a iTV, aneb nové produkty s logem Apple

13. září 2006, 00.00 | Včerejší akce společnosti Apple, jež se konala v San Francisku, byla zaměřena především na oblast hudby a domácí zábavy. Pokud jste čekali nové MacBooky Pro, asi budete zklamáni, jestliže jste sázeli na nové iPody, iTunes a nový produkt, jež souvisí s videem a iTunes, trefili jste se do černého!

 

 

 

Novinky z Cupertina - nové iMacy, Mac mini po tuningu a plánovaná akce na 12. září

8. září 2006, 00.00 | Poslední dny opět rozvířily dění kolem kalifornské společnosti a my vám přinášíme bližší informace o nových iMacích, zrychlených mini Macích a především spekulace o tom, co nám firma Apple nadělí 12. září.

 

 

 

WWDC 2006 - Steve Jobs představil Mac Pro a vypustil z klece preview Leoparda!

8. srpna 2006, 01.00 | Je tomu doslova pár desítek minut, co skončila úvodní řeč Steva Jobse, kterou zahájil letošní WWDC, neboli vývojářskou konferenci konanou v Moscone Cente v San Francisku. A co nám Steve nadělil? Nástupce PowerMaca, který nese označení Mac Pro, Xserve a nechal nás nahlédnout na novou šelmu - Leoparda.

 

 

 

Záznam z keynote Steva Jobse

8. srpna 2006, 00.00 | Zde je pro vás připraven záznam včerejšího "živého" přenosu úvodní řeči Steva Jobse.

 

 

 

WWDC 2006 - živý přenos dnes od 19:00

7. srpna 2006, 09.00 | Pro dnešní WWDC jsme si pro vás připravili "živý" přenos z keynote Steva Jobse.

 

 

 

Mac a hudba

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: