Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Macworld Expo 2005 - Doplňky k přenosným počítačům

27. ledna 2005, 00.00 | Na Macworldu bylo možno spatřit řadu společností, které nabízely různé doplňky k přenosným počítačům. Ochranou klávesnice a displeje počínaje a dokovací stanicí a různými brašnami a baťohy konče. A na ty zajímavější se zaměřím v dnešním článku.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Další aplikace, které by neměly uniknout vaší pozornosti

26. ledna 2005, 00.00 | Dnes se zaměříme na další programy, které bylo možné na Macworldu otestovat. Jedná se o Kerio Mailserver 6.1 od Kerio Technologies a Delicious Library od Delicious Monster Software. I když jsou obě aplikace určené pro různé cílové skupiny, rozhodně by neměly uniknout vaší pozornosti, neboť se jedná o kvalitní produkty, které se vám jednou mohou hodit.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Nové periférie od Lacie

25. ledna 2005, 00.00 | Na veletrhu Macworld jsme nemohli nenavštívit stánek společnosti Lacie, která je známá jako výrobce externích periférií. Firma Lacie svou přípravu na Macworld zjevně nepodcenila a bylo možné vidět řadu zajímavých produktů a spousta jich byla ohlášena na první čtvrtletí roku 2005. Patří Lacie mezi vaše oblíbené dodavatele řešení? Potom by vás novinky mohly zajímat. A že Lacie neznáte? Nejvyšší čas s tím něco udělat.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - příslušenství k iPodu

24. ledna 2005, 00.00 | Na Macworldu byla k vidění velká řádka doplňků k hudebnímu přehrávači iPod. Desítky různých pouzder a FM vysílačů bylo možno spatřit na každém kroku. A na to nejzajímavější příslušenství se podíváme v dnešním článku. Představíme novinky od firmy XtremeMac, Griffin, Tunewear a radost uděláme i těm čtenářům, kteří přemýšlejí nad "těsnější" integrací iPodu do domácnosti.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Domácí zábava a video

21. ledna 2005, 00.00 | V dnešním článku se podíváme na další produkty, které bylo možné na Macworldu spatřit. Potěšení budou ti, kteří by si rádi pořídili domácí Media Centrum nebo hledají způsob, jak sledovat TV na Macu. A z této oblasti jsme pro vás vybrali to nejzajímavější.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Softwarové novinky ze San Francisca

20. ledna 2005, 00.00 | Na výstavě Macworld Expo bylo možno spatřit řadu nových a zajímavých produktů. A nejenom těch z oblasti hardwaru. V dnešním článku se zaměříme právě na software - představíme si nově uvedené aplikace a programy oceněné hodnocením Best Of Show.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - na návštěvě u Griffinů

19. ledna 2005, 00.00 | Společnost Griffin nepatří mezi ty neznámé a již řadu let zásobuje uživatele Maců a iPodů spoustou zajímavých doplňků. Mezi nejznámější bezpochyby patří multimediální ovladač PowerMate, audio rozhraní iMic, stojánek na notebook iCurve či před nedávnem uvedený radioShark - žraločí ploutev, která vám naladí všechna rádia v dosahu. Griffin, ale nevyrábí jen užitečné a šikovné doplňky, ale produkty této firmy si získaly oblibu i díky líbivému designu. A čím se Griffin prezentoval na Macworldu?

 

 

 

Macworld Expo 2005 - další zástupci z iLife´05

18. ledna 2005, 00.00 | Balík aplikací iLife patří k důležitým součástím nákupu nového počítače. Uživatel potřebuje nejenom operační systém, ale i programy, které jsou jednoduché na ovládání a dokáží snadno komunikovat s různými produkty digitálního věku - kamerami, digitálními foťáky, elektrickou kytarou nebo iPodem. Dovolím si tvrdit, že iApps tvoří jeden z důvodů pro přechod uživatelů z platformy Wintel na Maca, a to především díky svému jednoduchému ovládání a řadě funkcí.

 

 

 

Macworld 2005: Apple opět na koni

17. ledna 2005, 00.00 | Macworld Expo SFO 2005 skončilo a nezbývá než bilancovat. K novinkám Applu i ostatních výrobců se budeme vracet ještě několik týdnů, ale nyní vám nabízíme mírně subjektivní shrnutí bezprostředních dojmů přímo ze San Franciska.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - iPhoto z balíku iLife'05

17. ledna 2005, 00.00 | Společnost Apple před necelým týdnem updatovala i oblíbený balík iLife aplikací. A ačkoliv se všechny programy dočkaly různých vylepšení a nových funkcí, nejvíce změn postihlo program iPhoto, na který se dnes podíváme.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: