Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Macworld Expo 2008: Steve Jobs představil všechny očekávané novinky, včetně ultratenkého MacBooku Air. (16.1.08)

16. ledna 2008, 09.00 | Objevilo se opravdu hodně novinek: Time Capsule kombinuje základnovou stanici AirPort Extreme s velkým pevným diskem pro bezdrátové zálohování s Time Machine. Firmware 1.1.3 nabízí očekávané novinky pro iPhone (a iPod touch). Služba iTunes Movie Rentals umožňuje půjčování filmů za příznivějších podmínek, než se čekalo. A dá se využít přímo v nové Apple TV 2, jež se zbavila závislosti na počítači. A především Apple představil MacBook Air, který nově definuje pojem ultratenký.

 

 

 

Zajímavé fotografie z výstavy NAB (20.4.07)

20. dubna 2007, 08.00 | AppleInsider zveřejnil spoustu zajímavých fotografií ze stánku Applu na výstavě NAB 2007.

 

 

 

Apple Store v Římě - slavnostní otevření!

3. dubna 2007, 08.10 | V sobotu 31. března tohoto roku se vedle bezpochyby řady důležitých událostí stala i jedna, která si zaslouží své místo v kronice firmy Apple (pokud něco takového existuje, samozřejmě). Na okraji Říma byl otevřen Apple Store a Itálie se tak po Velké Británii stala druhou zemí, kde mohou obyvatelé nakupovat zboží této značky v originálním obchodě.

 

 

 

Appleforum – ukažte jak máte blízko k Macům

7. března 2007, 09.00 | Appleforum nabídne kromě jiného i zajímavou možnost předvést své apple fandovství. Máte nějakého zajímavého starého či upraveného Maca, víte o Applu víc než druzí nebo dokonce umíte nějakou jablečnou mňamku? Přijďte se ukázat!

 

 

 

Stín iPhonu padá i na kongres 3GSM

13. února 2007, 00.00 | Apple se sice kongresu 3GSM v Barceloně vůbec neúčastní, přesto tam o něm kdekdo mluví a mnozí své přístroje porovnávají s iPhonem.

 

 

 

Macworld 2007 - Keynote Steva Jobse, část první - Apple TV

10. ledna 2007, 02.00 | Hned při vstupu k registraci pro novináře a zjištění, že Keynote Steva Jobse se nekoná ve stejném konferenčním sálu jako v posledních letech, ale ve větším sálu budovy Moscone West, bylo zřejmé, že Apple připravuje něco většího než update řady aplikací pro Mac OS X. A dost možná jsme se dočkali produktu, který ovlivní mobilní trh.

 

 

 

Macworld 2007 - Keynote Steva Jobse, část druhá - iPhone

10. ledna 2007, 01.00 | Když Steve řekl, že tento den Apple uvede tři nové revoluční produkty, všichni v sále mu to věřili. Steve ovšem – stejně jako několikrát ten večer – pouze vtipkoval, aby nakonec řekl, že místo mobilního telefonu, nového iPodu a internetového komunikátoru dnes představí jeden produkt: iPhone.

 

 

 

Jak odpoví Apple na letošní CES?

9. ledna 2007, 05.00 | Veletrh CES každoročně ukazuje směr, jakým se budou nové trendy v oblasti spotřební elektroniky ubírat, a vždy je zajímavé sledovat, jak na CES reaguje Apple. Zatímco bylo nepsaným pravidlem, že Macworld začínal po CESu, tento rok se tyto dvě akce kryjí a dva dny po vystoupení Billa Gatese předstoupí před novináře, VIP, fanoušky a akcionáře Steve Jobs, aby představil svou vizi.

 

 

 

CES 2007 - Ed Zander ukázal směr, jakým se bude Motorola ubírat

9. ledna 2007, 04.00 | Veletrh CES 2007, který byl v neděli večer lokálního času zahájen úvodní řečí Billa Gatese, dnes pokračoval a dal prostor dalším řečníkům. Svou vizi budoucnosti měl možnost představit v konferenční místnosti hotelu Venetian v Las Vegas Ed Zander, CEO společnosti Motorola.

 

 

 

CES 2007: Microsoft vs. jeho špatná pověst 1:0

9. ledna 2007, 03.00 | Bill Gates již po desáté přednesl své vystoupení, které bezprostředně předcházelo otevření 40. ročníku veletrhu spotřební elektroniky CES. Co chystá Microsoft pro rok 2007 a v čem se jeho strategie změnila za poslední 3 roky?

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: