Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Macworld - softwarové novinky, 2. část

15. ledna 2002, 00.00 | Dnes vám přinášíme další várku informací o nových programech a utilitách, které se objevily na MWSW 2002. Všechny mají jedno společné - podpora pro Mac OS X.

 

 

 

Hry na Macworldu

14. ledna 2002, 00.00 | Z herního hlediska na tom Macy nebyly už poměrně dlouho tak dobře - několik stabilizovaných producentů her, povětšinou kvalitní tituly a teď v každém novém iMacu výkonná grafická karta. Snad jen kdyby se ty macovské verze k nám dostaly trošku rychleji...

 

 

 

Návštěva v AppleStore

11. ledna 2002, 00.00 | Pochopitelně jsme si nemohli nechat ujít návštěvu některého z AppleStore - řetězce firemních obchodů Apple, které byly za velké pozornosti otevřené minulý rok. V našem článku vám přinášíme množství fotografií a dojmů z AppleStore v Palo Altu.

 

 

 

Adobe na Macworldu

10. ledna 2002, 00.00 | Adobe tradičně patří k pozorně sledovaným firmám, na letošním Macworldu se na nové produkty čekalo podobně netrpělivě, jako na novinky od Applu - Mac OS X potřebuje ke svému prosazení nové aplikace, a ty od Adobe jsou z nejpoužívanějších.

 

 

 

Novinky na MWSF2002 - 1. část

9. ledna 2002, 00.00 | Jaké novinky si pro nás přichystali další výrobci na letošní Macworld? Dneska se podíváme na nové produkty Microsoftu, Roxia, Procreate a Discreetu.

 

 

 

Video z Macworldu - keynote a iMac

9. ledna 2002, 00.00 | Chcete si vychutnat keynote Steva Jobse na Macworldu v San Franciscu? A uvedení nové verze iMaca, včetně názorného předvedení přímo od Steva? Podívejte se na naše videosekvece, které vám přinášíme přímo z místa dění.

 

 

 

Keynote plný očekávní - MWSF 2002

8. ledna 2002, 00.00 | Tento keynote byl díky divokým spekulacím na webu i díky propagaci ze strany Apple velmi očekávaný - takřka nic z toho, co se předpovídalo, se nakonec nesplnilo, přesto oznámené novinky uspokojí skoro všechny.

 

 

 

iMac v. 2.0

8. ledna 2002, 00.00 | MacWorld Expo v San Franciscu přineslo překvapení, které nikdo nečekal - zásadně přepracované iMacy s LCD displejem, s procesorem G4 a SuperDrivem, to vše za cenu, která takřka vyrazí dech. iMac konečně vstupuje do nového tisíciletí!

 

 

 

Galerie z MacWorld Expo 2002 San Francisco

7. ledna 2002, 00.00 | Zde najdete první fotografie z výstaviště Moscone v San Franciscu - tuto galerii budeme pravidelně aktualizovat o nové snímky.

 

 

 

Macworld – bod varu

7. ledna 2002, 00.00 | Apple tentokrát přivádí uživatele do varu - jaký produkt však tak halasně propaguje? S novými iMacy a PowerMacy G4 počítá každý, ale co dalšího uvidíme – například iWalk, PDA od Applu? Nejočekávanější akce je doslova za dveřmi!

 

 

 

Strana výpisu

... 20

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: