Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Nové aplikace na Apple Expo 2003

22. září 2003, 00.00 | Vystavovatelé si na Apple Expo přichystali řadu novinek, hardwarových i softwarových. V některých případech šlo o první představení, někdy o první možnost, kdy se uživatelé mohli s produktem seznámit "na živo". Dneska se podíváme, jaké zajímavé programy jsme našli na Apple Expo.

 

 

 

Apple Expo 2003 křížem krážem

19. září 2003, 00.00 | Pozýváme vás na malou virtuální procházku po právě probíhajícím pařížském veletrhu Apple Expo 2003. Zajímavé produkty se zde dají najít jak u velkých korporací, tak u malých firmiček, takže rozhodně je se na co dívat. A u Apple jsme pro vás také vyfotili čerstvě uvedenou klávesnici a myš.

 

 

 

AppleExpo2003 - Jobse přivítala hala plná do posledního místa

17. září 2003, 00.00 | Keynote byla na evropské poměry "našlapaná" novinkami - diváci v zcela zaplněné hale kongresového paláce tedy museli být spokojení. Dočkali jsme se oznámení (byť dlouho očekávaných) nových přenosných počítačů a také nové bezdrátové periferie jsou zajímavým doplňkem.

 

 

 

AppleExpo 2003 klepe na dveře

16. září 2003, 00.00 | Jak jsme již informovali, v úterý, 16. září, v Paříži začíná další ročník již tradičního veletrhu Apple Expo, největší evropské výstavy, spjaté s produkty Apple. V předvečer zahájení jsme se zašli podívat, jak na dvou místech v Paříži pokračují přípravy na Apple Expo.

 

 

 

Apple Expo Paris 2003

 

 

 

Apple Expo 2003 - Paříž se již chystá

8. září 2003, 00.00 | Za týden se otevřou brány nejvýznamnější evropské Apple akce, a my budeme při tom. Co na nás Steve Jobs chystá na tradiční keynote? Dočkáme se konečně nových PowerBooků? Jaké další novinky nás čekají v Paříži?

 

 

 

Hardwarové novinky na Macworld CreativePRO

21. srpna 2003, 00.00 | Ačkoliv letošní letní Macworld nedosáhl parametrů svých předchůdců, přesto na návštěvníky čekala řada zajímavých nových produktů - například nová (a nejrychlejší) grafická karta pro Maca, AM/FM rádio, připojované k Macu přes USB a také kapesní videopřehrávač, podporující řadu videoformátů, včetně MPEG4/DivX.

 

 

 

Softwarové novinky z Macworld CreativePro

23. července 2003, 00.00 | I když letní Macworld CreativePro nedosahuje významu předchozích ročníků, i letos se objevilo několik zajimavých nových aplikací - například zcela nový program pro Mac OS X od Macromedie či nové verze znamých aplikací Toast a Poser.

 

 

 

PowerMac G5 visuálně

22. července 2003, 00.00 | Jestli letošní letní Macworld má nejaký nejvýznamnější produkt, tak je to bezesporu G5ka. Vzhledem k tomu, že si zde odbývá svou veřejnou premiéru, nabízíme vám malou visuální show s postřehy přímo z New Yorku.

 

 

 

Jürgen Kurz: Quark 6 je pro nás novým impulsem

21. července 2003, 00.00 | Quark se sice přímo nezúčastnil výstavy Macworld CreativePro jako vystavovatel, ale Jürgen Kurz víceprezident Quarku, měl ve čtvrtek velmi pěknou Feature presentation. Na co klade Quark důraz při komunikaci poslední verze Xpressu?

 

 

 

Strana výpisu

... 13

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: