Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Pařížské ozvěny - Apple Expo 2005 & iPod II

11. října 2005, 00.00 | V dnešním článku se opět vrátíme o pár dní zpátky do výstavní haly Porte de Versailles v Paříži a stejně jako v minulém článku se podíváme na to, co zde bylo k vidění pro iPody.

 

 

 

Pařížské ozvěny - Apple Expo 2005 & iPod

3. října 2005, 00.00 | Na Apple Expu 2005 bylo k vidění stovky doplňků pro iPody. Od těch známějších firem až po ty méně známé či úplné noname společnosti z Asie. My se v následujících článcích zaměříme na to nejzajímavější, co bylo v Paříži pro iPody k vidění.

 

 

 

Motorola ROKR, Sony a Microsoft

26. září 2005, 00.00 | Dalším důležitým stánkem, ke kterému vedly mé kroky na výstavě Apple Expo, měla pod patronací společnost Motorola. iPod nano jsem otestoval a bylo na čase vyrazit za druhou novinkou - Motorolou ROKR E1.

 

 

 

Apple Expo 2005 - den prvý

21. září 2005, 00.00 | V úterý v 11:00 se otevřely brány výstaviště Porte Versailles a do haly číslo pět, která je o pár desítek metrů čtverečních větší než plocha minulého Expa, začali proudit návštěvníci. Pokud jste očekávali nějaké nové, zatím neuvedené produkty, musím vás zklamat. Nic takového se nekonalo. Apple nic nového na ploše nepředvedl, ovšem Apple Expo není jen o Applu ale i o dalších vystavovatelích, a ty se naštěstí činili.

 

 

 

Apple Expo 2005 - první dny v Paříži

19. září 2005, 00.00 | Jak asi víte, v úterý 20. září začíná pařížské Apple Expo. Výstava, která patří k stěžejním akcím na starém kontinentě, má tento rok poněkud jiný "formát" a zásadně se liší od předchozích ročníků. Tato změna se projeví především úterní Keynote Steva Jobse.

 

 

 

WWDC 2005 - Nebojte se Intelu!

13. června 2005, 00.00 | Když před týdnem Steve Jobs vstupoval na pomyslná prkna své tradiční Keynote v San Francisku, bylo už každému jasné, že Apple chystá něco velkého. Krátce před WWDC prosákly na povrch různé zvěsti o zastupitelích Applu, co podplácí stránky s drby a o tajných jednání na nejvyšší úrovni se samotným Intelem, které jenom podtrhly předcházející nezvyklé ticho. Když se zhruba ve třetině prezentace na tmavém plátně objevil bílý nápis It's true ve stylu loga Intelu, měli už jasno všichni.

 

 

 

Apple@Intel - první odpovědi a bližší informace z WWDC 2005

9. června 2005, 00.00 | Na internetu se objeví první bližší informace o Intel PowerMac a jeho "vnitřnostech". Navíc se kolem celého přechodu z PowerPC na Intel objevila řada otázek a často i řada zbytečných obav. Pojďme se na tato témata dnes podívat trochu hlouběji.

 

 

 

Intel a Apple - drama pokračuje, poslední várka spekulací před vystoupením Steva Jobse na WWDC 2005

6. června 2005, 00.00 | Je tomu rovný týden, co jsme publikovali článek o nových spekulacích přechodu společnosti Apple na procesory Intel. A i když nebylo v plánu se k tomuto tématu vracet, nové spekulace nám nedávají jinou možnost a především díky článku uvedeném na CNET News.com v sobotu ráno našeho času se k celé situaci ještě jednou vrátíme a podíváme se na možný přesun od IBM k Intelu.

 

 

 

WWDC 2005 - již za pár dní

2. června 2005, 00.00 | WWDC (Worldwide Developers Conference) neboli vývojářská konference je každoroční událostí, na kterou se v průběhu června pravidelně sjíždějí vývojáři z celého světa. Nejinak je tomu tento rok, kdy WWDC probíhá od 6.-10.června v San Franciscu, Californii, v budově Moscone West. A jaké novinky by mohly být představeny?

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Domácí zábava a audio

28. ledna 2005, 00.00 | Pojem domácí zábava lze slyšet stále častěji a integrace IT do této oblasti je v podstatě nevyhnutelná. A tento trend je možné sledovat na každé výstavě a ani uživatelům Maců se nevyhne. Proto si dnes představíme Sonos - high-endové řešení pro poslech hudby v domácnosti a nové dálkové ovladače Logitechu, které si můžete nakonfigurovat i v Mac OS X.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: