Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Jaké to je v AppleStoru v SOHO

22. července 2002, 00.00 | Využili jsme příležitosti a v rámci našeho New Yorského pobytu na Macworldu jsme navštívili právě otevřený AppleStore v SOHO. Ruku na srdce, je to krása vidět výkladní skříň Applu na vlastní oči v čistoskvoucí novotě.

 

 

 

Softwarové novinky z Macworldu

19. července 2002, 00.00 | Macworld, to není jen Apple, ale také spousta dalších společností, které k datu konání této akce soustřeďují uvedení či alespoň oznámení svých nových produktů. Pojďme se podívat na výběr zajímavých softwarových novinek, které se na Macworldu objevily.

 

 

 

Video z Macworldu: keynote Steva Jobse

19. července 2002, 00.00 | Pokud si chcete vychutnat atmosféru keynote Steva Jobse na Macworldu, máte jedinečnou možnost díky videošotům, které vám přinášíme přímo z místa dění, z New Yorku.

 

 

 

Apple keynote naživo a naplno

18. července 2002, 00.00 | Přestože je to již po čtvrté, co jsme měli možnost naživo sledovat zahajovací vystoupení Steva Jobse na veletrhu MacWorld, i tentokrát nás překvapil a pohltil. Jaké jsou bezprostřední pocity z keynote a jaké byly reakce shrnujeme v exkluzivní reportáži.

 

 

 

Nový iPod objektivem našeho redakčního fotoaparátu

18. července 2002, 00.00 | Přinášíme exkluzivní fotografie nového iPodu přímo ze stánku Applu na MacWorldExpu 2002 v New Yorku. Připojujeme i první zkušenosti.

 

 

 

Nové produkty Apple na Macworld Expo

18. července 2002, 00.00 | Steve Jobs postupně ohlásil: uvedení Jaguara (Mac OS X 10.2), nové iTunes, kalendář iCal, nástroj pro synchronizaci s mobilními zařízeními iSync, přejmenování a zpoplatnění služeb iTools a také nový iPod s 20 GB diskem a iMac se 17" LCD obrazovkou. Důkladný přehled novinek najdete v článku!

 

 

 

MacWorldExpo NY 2002 - přípravy vrcholí

17. července 2002, 00.00 | Do oficiálního vystoupení Steva Jobse zbývají již jen hodiny a tudíž předveletržní přípravy vrcholí. Nabízíme vám postřehy z místa konání doplněné řadou fotografií.

 

 

 

MacWorldExpo je rájem i pro milovníky Photoshopu

16. července 2002, 00.00 | Veletrh MacWorldExpo v New Yorku ještě oficiálně ani nezačal, zato doprovodný konferenční program již jede na plné obrátky. V dnešním článku vám představíme Power Tool konferenci zaměřenou na Adobe Photoshop.

 

 

 

Velmi chytrá reklama

15. července 2002, 00.00 | Jak se Apple prezentuje obyvatelům a návštěvníkům New Yorku? A jak probíhají přípravy na otevření Apple Storu v Soho? Zde jsou naše první dojmy a zkušenosti přímo z Ameriky.

 

 

 

Macworld Expo NY 2002

 

 

 

Strana výpisu

... 18

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: