Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

NAMM Show v Los Angeles: Macy a hudba I.

2. února 2006, 00.00 | Vážení přátelé Maců. Dnes vám přináším článek týkající se sice hudebního dění, ale toto téma má k Macům hodně blízko, jak z následujících řádků a fotografií uvidíte.

 

 

 

Macworld 2006: Vzpomínky na Ameriku - Apple a Cupertino

25. ledna 2006, 00.00 | Návštěva Macworldu není jen o putování po výstavní ploše, prohlížení nových produktů a možnosti poklábosit s lidmi, pro které je Apple trochu více než jen americká firma. San Francisko a především okolí nabízí řadu možností spatřit více. Třeba navštívit sídlo společnosti Apple sídlící v Cupertinu na adrese Infinite Loop 1.

 

 

 

Macworld 2006: Beta Adobe Lightroom

20. ledna 2006, 00.00 | Od aplikace Aperture si všichni slibovali hodně. Když ale vyšla, zažili mnozí hořké zklamání – aspekty, jako nízká kvalita RAW importu a exportu, rychlost a vysoké hardwarové nároky, všechny přispěly k celkově chladnému přijetí tohoto software. Adobe nedávno vypustila betaverzi nové aplikace zvané Lightroom, která se zaměřuje prakticky na to samé, co Aperture… Recenze Aperture se dočkáte příští týden přímo od fotografa Romana Sejkota, dnes se podíváme na řešení společnosti Adobe.

 

 

 

Macworld 2006: Příslušenství k iPodům od Applu

20. ledna 2006, 00.00 | Společnost Apple na Macworldu vedle dálkového ovládače s integrovaným rádiem uvedla ještě dvě další příslušenství k iPodům. Sluchátka In-Ear se šňůrkou na krk k iPodu nano a iPod AV Connection Kit pro iPody s dokovým konektorem.

 

 

 

Apple na cestě od ovocnářské firmy do budoucnosti

19. ledna 2006, 00.00 | Již více jak 7 let sleduji dění kolem Applu, proměny v jeho nabídce produktů, přístupu k zákazníkům i vlastní propagaci. Po letošním Macworldu jsem zase do dlouhé době začal mít pocit, že chápu kam Steve Jobs vede své ovečky.

 

 

 

Macworld 2006: Keynote - nový rozměr prezentace

17. ledna 2006, 00.00 | Balík kancelářských aplikací iWork se také dočkal řady vylepšení a nových funkcí a dá se tak předpokládat, že každý leden se výhledově dočkáme nejenom nového iLife, ale i iWork. Součástí iWork'06 je v současnosti program Pages a Keynote. A na novinky v Keynote 3.0 se dnes podíváme.

 

 

 

Macworld 2006: iWeb - spojení iLife aplikací s internetem

16. ledna 2006, 00.00 | Novým programem v balíku iLife je iWeb, který slouží jako určitý most mezi ostatními aplikacemii jako je iPhoto, iMovie či GarageBand a internetem, respektive službou .Mac. iWeb se vyznačuje především jednoduchým ovládáním, připravenými tématy a provázaností s dalšími programy. Vytvořit vlastní webové stránky s blogem je doslova otázkou několika minut.

 

 

 

Macworld 2006: Intel iMac aneb iMac se předávkoval steroidy!

11. ledna 2006, 21.00 | Prvním představeným počítačem na letošní výstavě Macworld je iMac. Na první pohled není vidět žádný rozdíl. Je to stále stejný, bílý, tenký počítač vestavěný do displeje. Stále má iSight kameru i infračervené dálkové ovládání a software na prohlížení multimédií Front Row. Ten důležitý rozdíl je skryt uvnitř nového stroje. iMac má totiž procesor firmy Intel jménem Core Duo.

 

 

 

Macworld 2006: MacBook Pro - povedený a výkonný Intel notebook od Apple

11. ledna 2006, 18.00 | Zní to nezvykle, že ano? Název PowerBook má mnohaletou zažitou tradici a snad právě proto se Apple rozhodl jej opustit. Není už více PowerBooků a iBooků, G4 a G3 – jen jeden model. Mac notebook, tedy MacBook. A jaký že je?

 

 

 

Keynote Steva Jobse - druhá část, hardwarové novinky - rok 2006 ve znamení Intel Inside!

10. ledna 2006, 19.00 | Druhá část úvodní řeči Steve Jobse se točila především kolem hardwarových produktů, přechodu na Intel a oznámení nových Intel Maců!

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: