Výstavy - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

MacExpo 2004 - příslušenství pro iPod

29. listopadu 2004, 00.00 | Už jsme se na těchto stránkách londýnskému MacExpu věnovali z různých pohledů, ale poněkud jsme opomněli tahoun prodejů Applu - iPod. Společnost Apple svým hudebním přehrávačem vytvořila dost solidní základnu uživatelů, kteří touží svému miláčkovi (mám na mysli iPod) občas pořídit nějaké to příslušenství. A Londýn nebyl místem, kde byste měli problém hezký doplněk pro iPod koupit.

 

 

 

Apple Store v Londýně - přišel jsem, viděl jsem, nakoupil jsem!

22. listopadu 2004, 00.00 | Sobota 20. listopadu byl skvělý den. Zvláště pro Mac fanoušky, mezi které se tak trochu počítám. Hlavním úkolem dne pro mě bylo vystát dlouho frontu v Regent Street, dostat se do Apple Storu a nasát atmosféru prvního obchodu tohoto druhu v Evropě. Tyto řádky píši několik kilometrů nad zemí cestou zpět do Prahy. Powerbook G4 Titanium pomalu přijímá odezvy klávesnice, iPod přehrává mé oblíbené Brand New Heavies a já se pomalu v myšlenkách vracím ke všemu, co se před odletem událo.

 

 

 

Fotogalerie - uvnitř Apple Storu

22. listopadu 2004, 00.00 | Druhá série fotografií ze slavnostního otevření Apple Storu v Londýně.

 

 

 

Fotogalerie - před Apple Storem

22. listopadu 2004, 00.00 | První série fotografií ze slavnostního otevření Apple Storu v Londýně.

 

 

 

Mac Expo 2004 - první fotografie Apple Storu v Regent Street

19. listopadu 2004, 00.00 | Dnes ráno jsem se před otevřením MacExpa vydal na Regent Street a udělal pár fotografií Apple Storu. V Londýně je teď chladné, ale krásné slunečné počasí, které by mělo vydržet až do zítřejšího dne.

 

 

 

Mac Expo 2004 - Apple středem pozornosti

19. listopadu 2004, 00.00 | První, čeho si po vstupu do budovy Design Business Centre všimnete, je stánek Applu. Je nejenom středem výstavní plochy, ale i středem pozornosti návštěvníků. A těch je tolik, že bývá dost obtížné se vůbec dát do řeči se zaměstnanci Applu a pobavit se s nimi o produktech, které na MacExpu prezentují.

 

 

 

Novinky u Applu - MacExpo, Apple Store v Londýně, iPod a další

18. listopadu 2004, 00.00 | Je tu čtvrtek 18. listopadu a všichni, kteří čtou MujMAC pravidelně, nebo se o Apple zajímají alespoň trochu více, by měli vědět, že dnes v 10.00 začíná MacExpo v londýnském Business Design Centre. A ačkoliv této události nepředchází žádná Keynote a představení nových produktů, jedná se o druhou největší akci v Evropě společně s Apple Expo konaném v Paříži.

 

 

 

Blížící se Mac Expo a otevření prvního Apple Storu v Evropě

1. listopadu 2004, 00.00 | Dnes se ještě jednou vrátíme k akci pořádané minulý týden v úterý v San Jose. Steve Jobs uvedl nové iPody a rozšíření iTunes Music Store do dalších evropských zemí. O iPodech jsme se již zmiňovali, ale Steve uvedl i pár nových informací o iTunes Music Store, oficiálně potvrdil otevření prvního evropského Apple Storu, se kterým souvisí i další akce, jež se bude konat v listopadu - MacExpo v Londýně.

 

 

 

Apple Expo 2004 - Phil Schiller představil nového iMaca G5

1. září 2004, 00.00 | Phil Schiller, který tento rok zahajoval výstavu Apple Expo 2004 svou úvodní řečí (Keynote), neměl zcela jednoduchou situaci. Nahradit Steva Jobse v této pozici není zcela jednoduchá záležitost. A ačkoliv Steve Jobs nebyl překonán (co se týče samotné show), Phil Schiller ho dokázal skvěle zastoupit a nadělit nám nový iMac G5. Jaká byla samotná Keynote? A jaký je nový iMac na vlastní oči?

 

 

 

Apple Expo 2004 - iPody útočí na Paříž

31. srpna 2004, 00.00 | Ačkoliv výstava Apple Expo 2004 začíná až v úterý dopoledne, podařilo se mi získat záběry z příprav na tuto akci. Pokud vás zajímá, jak to v Paříži vypadá před zahájením, čtěte dál.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: