Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Hry pro Macy by mohla dodávat také služba OnLive

12. března 2010, 00.00 | Na červen bylo ohlášeno spuštění netradiční herní služby OnLive, jež bude od počátku dostupná též pro Macy.

 

 

 

Valve oficiálně oznámila přenos svých her a služby Steam na Mac

10. března 2010, 00.00 | Valve Corporation potvrdila předchozí dohady o podpoře Maců, od dubna pro ně budou dostupné služba Steam, herní jádro Source a hry Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike, Portal a série Half-Life. Jde o výsledek těsné spolupráce s Applem a mohlo by to znamenat přelom v dostupnosti her pro Macy.

 

 

 

Apple údajně plánuje síťové uchovávání videa zákazníků

8. března 2010, 00.00 | Podle zdrojů CNETu Apple vyjednává s filmovými studii a hudebními společnostmi o uchovávání jejich obsahu na svých serverech, iTunes Store by tak mohl postupně přejít na streamingové služby, přičemž Apple doufá, že si zákazníci budou videa přehrávat hlavně na iPadu.

 

 

 

Hry Valve se možná brzy objeví na Macu

5. března 2010, 00.00 | Množí se náznaky, že některé známé hry Valve Corporation budou přeneseny pod Mac OS X, stejně jako její distribuční platforma Steam.

 

 

 

První oficiální česká a slovenská lokalizace Snow Leoparda

24. února 2010, 00.00 | Na stránce lokalizací Apcomu se nenápadně objevila oficiální česká a slovenská lokalizace Snow Leoparda, její současná podoba však vzbuzuje vážné pochybnosti.

 

 

 

Apple rozšířil náhledy iTunes Preview o zvukové ukázky

11. ledna 2010, 00.00 | Webové náhledy iTunes Store nyní dovolují také přehrávání ukázek skladeb přímo z prohlížeče.

 

 

 

aTV Flash 4 dále rozšiřuje možnosti Apple TV

16. prosince 2009, 00.00 | Software aTV Flash rozšiřující funkce Apple TV v nové verzi 4.0.3 vylepšuje prohlížeč Couch Surfer Pro a dovoluje použít externí disk pro mediální knihovnu iTunes.

 

 

 

Digit #38 - Windows 7 (párty) pohledem zkušených Macařů

15. prosince 2009, 00.00 | Nový Digit si pozval jako hosty chlapce z Týden Živě a v rámci parodie na Windows 7 párty je vyzpovídal, co se týče srovnání Windows 7 a Snow Leoparda. Jak takové srovnání vyzní, pokud se dělá opravdu věcně a bez emocí?

 

 

 

Převzetí služby Lala možná předznamenává změnu koncepce iTunes Store

11. prosince 2009, 00.00 | Wall Street Journal tvrdí, že koupě služby Lala signalizuje zásadní změnu způsobu, jímž Apple prodává hudbu.

 

 

 

Apple uvolnil nástroje pro iTunes LP a iTunes Extras

30. listopadu 2009, 00.00 | Nově vydané nástroje Applu dovolí nezávislým vývojářům začít pracovat na přípravě nového interaktivního obsahu pro iTunes Store, jehož distribuce začne v příštím roce. A později Apple možná ještě dále rozšíří nabídku takového obsahu a paletu podporovaných zařízení.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: