MacWorldExpo NY 2002 - přípravy vrcholí - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

MacWorldExpo NY 2002 - přípravy vrcholí

17. července 2002, 00.00 | Do oficiálního vystoupení Steva Jobse zbývají již jen hodiny a tudíž předveletržní přípravy vrcholí. Nabízíme vám postřehy z místa konání doplněné řadou fotografií.

Hlavní partneři zpravodajství:

 

Partneři zpravodajství:

DTPObchod
GIGA
Cables&Simms
MacPoint

Zatímco o víkendu bylo Javitsovo centrum v podstatě liduprázdné a o zvenčí nikdo neměl nejmenší šanci poznat, že se zde něco chystá, dnes již je celý komplex doslova převlečen do veletržního. V průběhu pondělí a zejména noci na úterý se konferenční centrum doslova změnilo k nepoznání a to jak zevnitř tak i zvenčí.


Toto je hlavní vchod na výstavní plochu, na které se usilovně pracuje ve dne i v noci

Vstupní hala je již zcela dokončená a připravená pojmou davy návštěvníků. Fungují všechny registrační místa (návštěvníci, vystavovatelé, novináři, zahraniční účastníci a účastníci konferencí) a to zřejmě včetně veškeré techniky. Ještě v pondělí ráno se řešili takové problémy jako jak přesvědčit USB-paralel převodník že je potřeba tisknout registrace či jak zprovoznit všechny registrační iBooky najednou v jedné síti, když je málo kabelů.


Prostory centra jsou opravdu mamutí


Kdo tak neučinil po Internetu je povinnen se na místě registrovat

Co se týče reklamní výzdoby, Apple si dává velký pozor, aby se náhodou neprozradila některá z připravovaných novinek. O výzdobu se tedy zatím starají pouze obří plakáty propagující Switch kampaň. Některé slogany jsou opravdu z těch drsnějších, což koneckonců můžete posoudit z několika ilustračních fotografií.Na výstavní plochu se v tomto okamžiku s novinářskou visačkou opravdu dostat nedá. Zkoušeli jsme to u všech tří vchodů a to i za použití nečestných praktik bez úspěchu. Slibované bezpečnostní kontroly zavazadel se zatím nekonají, ale vstupy na výstavní plochu a do haly určené pro keynote jsou střeženy opravdu bedlivě.

Mimochodem co se týče keynote, ta se bude konat mimo hlavní areál Javitsova centra. Na jeho severní straně k němu přiléhá obří nafukovací hala, která se dnes ráno začala připravovat pro vystoupení Steva Jobse. Vystoupení bude přenášeno satelitní cestou, přesto se očekává tradičně velký zájem. Proto již nyní personál připravuje jednotlivé oddělené sekce, čekací prostory a další nezbytnosti pro alespoň trochu hladký průběh vystoupení.


Severní hala určená pro keynote

Co se týče oficiálně probíhajícího programu, tak samozřejmě pokračují konference, které začali v pondělí a přibyla i další témata. Podle našeho hrubého odhadu se v tomto okamžiku účastní konferencí již několik tisíc posluchačů, takže na rozdíl od pondělí začíná být v mamutím komplexu JJ centra konečně trochu živo.

A co říct závěrem? Jak mezi novináři, tak i návštěvníky konferencí je jednoznačně cítit napětí spojené zřejmě i s trochou obav. S čím zítra přijde Apple? Budou novinky dostatečně zajímavé a lákavé, aby zajistili další úspěšný postup značky? To jsou otázky, na které zatím nikdo nezná odpověď.

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Agregator  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: