Macworld Expo NY 2002 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Macworld Expo NY 2002

Obsah seriálu:

ts_ny2001-nahled2.gif 12.08.2002

Macworld NY 02: multimediální novinky

Ačkoliv letošnímu MacWorld SanFrancisco rozhodně dominovaly softwarové novinky, objevila se i řada hardwarových novinek. Dnes se podíváme na tři zajímavá "multimediální" rozšíření pro Macy - videorekordér na Macu, obrazový výstup na TV a audiovýstup pro kvalitní prostorový zvuk.

ts_mwny02-nahled2.gif 24.07.2002

Macworld přinesl možnost upgradu na 1GHz G4

Macworld nebyl tak skoupý na hardwarové novinky, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mezi nejzajímavější rozhodně patřily procesorové upgrady a další produkty od Sonnetu. Je libo povýšit na 1GHz? Již není problém.

ts_jaguar_retail-nahled2.gif 23.07.2002

Drahé novinky od Apple

Apple na červencovém Macworld Expo podle všeho nastoupil novou cestu - maximalizovat příjem ze software a služeb. Jaká je tedy situace s placením za systémy a služby .Mac a jak se to líbí uživatelům?

ts_as_soho-nahled2.gif 22.07.2002

Jaké to je v AppleStoru v SOHO

Využili jsme příležitosti a v rámci našeho New Yorského pobytu na Macworldu jsme navštívili právě otevřený AppleStore v SOHO. Ruku na srdce, je to krása vidět výkladní skříň Applu na vlastní oči v čistoskvoucí novotě.

ts_ny2001-nahled2.gif 19.07.2002

Video z Macworldu: keynote Steva Jobse

Pokud si chcete vychutnat atmosféru keynote Steva Jobse na Macworldu, máte jedinečnou možnost díky videošotům, které vám přinášíme přímo z místa dění, z New Yorku.

ts_mwny02-nahled2.gif 19.07.2002

Softwarové novinky z Macworldu

Macworld, to není jen Apple, ale také spousta dalších společností, které k datu konání této akce soustřeďují uvedení či alespoň oznámení svých nových produktů. Pojďme se podívat na výběr zajímavých softwarových novinek, které se na Macworldu objevily.

ts_keynoteny02-nahled2.gif 18.07.2002

Apple keynote naživo a naplno

Přestože je to již po čtvrté, co jsme měli možnost naživo sledovat zahajovací vystoupení Steva Jobse na veletrhu MacWorld, i tentokrát nás překvapil a pohltil. Jaké jsou bezprostřední pocity z keynote a jaké byly reakce shrnujeme v exkluzivní reportáži.

ts_prodny02-nahled2.gif 18.07.2002

Nové produkty Apple na Macworld Expo

Steve Jobs postupně ohlásil: uvedení Jaguara (Mac OS X 10.2), nové iTunes, kalendář iCal, nástroj pro synchronizaci s mobilními zařízeními iSync, přejmenování a zpoplatnění služeb iTools a také nový iPod s 20 GB diskem a iMac se 17" LCD obrazovkou. Důkladný přehled novinek najdete v článku!

ts_ipod-nahled2.gif 18.07.2002

Nový iPod objektivem našeho redakčního fotoaparátu

Přinášíme exkluzivní fotografie nového iPodu přímo ze stánku Applu na MacWorldExpu 2002 v New Yorku. Připojujeme i první zkušenosti.

ts_mwny02-nahled2.gif 17.07.2002

MacWorldExpo NY 2002 - přípravy vrcholí

Do oficiálního vystoupení Steva Jobse zbývají již jen hodiny a tudíž předveletržní přípravy vrcholí. Nabízíme vám postřehy z místa konání doplněné řadou fotografií.

ts_ny2001-nahled2.gif 16.07.2002

MacWorldExpo je rájem i pro milovníky Photoshopu

Veletrh MacWorldExpo v New Yorku ještě oficiálně ani nezačal, zato doprovodný konferenční program již jede na plné obrátky. V dnešním článku vám představíme Power Tool konferenci zaměřenou na Adobe Photoshop.

ts_mwny02-nahled2.gif 15.07.2002

Velmi chytrá reklama

Jak se Apple prezentuje obyvatelům a návštěvníkům New Yorku? A jak probíhají přípravy na otevření Apple Storu v Soho? Zde jsou naše první dojmy a zkušenosti přímo z Ameriky.

ts_mwny02-nahled2.gif 10.07.2002

MacWorld Expo NY: klid před bouří?

Už za týden vypukne v NewYorku tradiční veletrh všeho, co je spjaté s Macy - a my pro vás také již tradičně zajišťujeme důkladné zpravodajství přímo z místa dění. Pojďme si shrnout co zatím víme či tušíme o dění na letošním ročníku MacWorld Expo 2002 v NewYorku

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Agregator  

Poslat

Nyní máte možnost poslat odkaz svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz :

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: