Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

Webové výkladové slovníky od Apple

8. listopadu 2002, 00.00 | Pokud vám občas nejsou některé pojmy v oblasti počítačů a Maců jasné, ovšem umíte alespoň něco anglicky, můžete zkusit nahlédnout do výkladových slovníků, které Apple pro své uživatele má na svých stránkách.

 

 

 

Tipy a triky: Dobře ukrytá menu

29. října 2002, 00.00 | Možná ani netušíte, že Mac OS X vám dává k dispozici možnost ovládádat určitě funkce snadněji, než se na první pohled zdá. Prostřednictvím tzv. Menu Extras, které se zobrazují v liště nabídek, máte přehled o stavu vybraných funkcí a snadný přístup k jejich použití a nastavení. A k tomu se podívejte na některé dobře utajené položky, které určitě neznáte!

 

 

 

DivX - Jak na to?

22. srpna 2002, 00.00 | Vyčerpávající (snad) návod, jak zprovoznit DivX na Macu, aneb důkladný průvodce po video a audio formátech, se kterými se můžete setkat.

 

 

 

Používejte Pro Keyboard bez problémů

27. června 2002, 00.00 | Problémy s klávesnicí Apple Pro Keyboard uživatelé mohou mít buď pokud ji nemají (a potřebují) a nebo pokud ji mají a nevědí, jak využít své oblíbené funkce. Přečtěte si pár tipů, jak si v obou případech poradit.

 

 

 

iMac: ještě větší, než jste doufali

21. června 2002, 00.00 | Máte starého iMaca s CRT monitorem a nestačí vám jeho rozlišení? Asi to ani nevíte, ale rozlišení 1024x768 není maximum, které ze svého iMaca můžete dostat - stačí jen připojit externí monitor a mít ten správný kousek software... Udělejte ze svého iMaca profesionální stroj!

 

 

 

Mac OS X na "starých počítačích"

13. května 2002, 00.00 | Jeden z našich čtenářů se s námi podělil o své praktické zkušenosti s instalací a fungováním Mac OS X na "nepodporovaných strojích" - tedy s původními procesory PowerPC 603 a 604. Věříme, že tento článek bude inspirací i pro další uživatele.

 

 

 

Tipy a triky pro Mac OS X, 2. část

2. května 2002, 00.00 | V dnešní várce tipů a triků se objeví i tip, použitelný pro uživatele Mac OS 9 - konkrétně jak nainstalovat iDVD, pokud nepoužíváte sadu CD pro obnovu počítače. A samozřejmě další zajímavé triky pro OS X.

 

 

 

Jak chránit Maca před krádeží dat?

29. dubna 2002, 00.00 | Zajímá vás, jak můžete ochránit vašeho Maca proti krádeži počítače či jeho součástí a především proti krádeži dat přímo z počítače?

 

 

 

Tipy a triky pro Mac OS X - 1. část

24. dubna 2002, 00.00 | Tak jako každý systém, i Mac OS X obsahuje více či méně "ukryté" funkce, které v některých případech pouze pomohou snadněji využívat počítač, jiné však mohou být až "životně" důležité. Poznejte lépe svůj nový systém v našem nepravidelném seriálu tipů a triků.

 

 

 

Vydupejte ze svého starého Maca vyšší výkon! (1)

25. ledna 2002, 00.00 | Máte doma starší model Maca, o kterém si ale rozhodně nemyslíte, že patří do starého železa? Poradíme vám, jak i ze starších počítačů dostat co nejvíce - jaký pro ně vybrat správný systém, jaké používat doplňky.

 

 

 

Strana výpisu

... 32

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: