Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

Tipy a triky pro Panthera

27. dubna 2004, 00.00 | Dnes pro vás máme připravenu další nadílku tipů a triků pro Panthera. Zjistíme, co vše umí Image Capture, naučíme Mail mluvit a zastáncům příkazové řádky poradíme, jak si updatovat systém bez použití myši.

 

 

 

Podepište si email

26. dubna 2004, 00.00 | Komunikace pomocí emailu je dnes zcela běžnou součástí života. Přesto posílání citlivých dat emailem není nejlepší nápad. Než zprávu obdrží příjemce, často jde přes množství serverů, na kterých může být odchycena a přečtena nežádoucí osobou. Pokud chcete své emaily zabezpečit, měli byste se zamyslet nad použitím elektronického podpisu.

 

 

 

Vylaďte si Safari

19. dubna 2004, 00.00 | Před pár dny jsme na MujMACu uvedli článek o vylepšení aplikace Mail. Vzhledem ke kladnému ohlasu jsme se rozhodli pro vás připravit další tuning. Dnes se podíváme na webový prohlížeč Safari, který jistě všichni dobře znáte.

 

 

 

Tipy a triky pro Panthera, 2 díl

5. února 2004, 00.00 | V dnešní várce tipů a triků si řekneme, jak zrychlit startování systému, využijeme propojení Address Booku a iCalu a také si ukážeme, jak zlepšit komunikaci počítače a mobilu přes Bluetooth.

 

 

 

Tipy a triky pro Pantera

28. ledna 2004, 00.00 | Chcete si usnadnit a zlepšit práci s Mac OS X Panther? Přečtěte si několik tipů, jak například lépe ovládat panely pro ukládání a otevírání souborů, jak vypnout otravné upozorňování na spadlé aplikace nebo vám pomůžeme se zbavit šipky, označující zástupce.

 

 

 

Classic s primárním CE skriptem pod Pantherem

26. listopadu 2003, 00.00 | Pokud používáte Panthera a chcete využívat i Classic, máme pro některé z vás dobrou zprávu - snadno lze použít anglickým systém s primárním středoevropským skriptem. Bohužel, lokalizovaný systém "rozchodit" neumíme.

 

 

 

Pojďte pane, budeme si hrát!

6. listopadu 2003, 00.00 | Na vlak a na lidi a... Ehm, na lidi si hrát nebudeme, dnes si ale vyzkoušíme několik zajímavých triků, kterých můžete v desítce snadno dosáhnout. Krom toho dojde i na jednoduché vylepšení systému, které vám usnadní práci. Tak směle do toho a půl je hotovo!

 

 

 

Nakupujte nejlevněji!

23. října 2003, 00.00 | Který dealer je u nás nejlevnější? Nevyhazujete zbytečně peníze z okna? Nenakupujte dráž, než musíte! Přečtěte si náš bleskový průzkum koncových cen produktů Apple!

 

 

 

Tipy a triky: iPod na plný pecky a další

15. října 2003, 00.00 | Po čase vám přinášíme opět několik tipů a triků, které doufáme oceníte - například jak zařídit, aby přehrávač iPod hrál hlasitěji, jak si prohlížet fotky v Preview ve správném pořadí a nebo jak mít důležitou informaci na Macu stále na očích.

 

 

 

Stahuji, stahuješ, stahujeme

2. září 2003, 00.00 | Každý občas potřebuje stáhnout nějaký soubor a téměř každý už zjistil, že webový prohlížeč na to není ten ideální nástroj. Jak tedy na to? A jak stahovat celé stránky nebo jen části z nich?

 

 

 

Strana výpisu

... 30

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: