Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Změny ve webovém obchodu Applu

20. srpna 2010, 00.00 | Webový obchod Applu nově nabízí funkci pro porovnání různých modelů Maců a další drobné úpravy.

 

 

 

Prodej iPhone 4 v česku startuje

20. srpna 2010, 00.00 | Už včera a především dnes se dostanou na pulty českých obchodů první dodávky telefonů iPhone 4. Přitom trojice tuzemských mobilních operátorů je začne prodávat až za týden.

 

 

 

Zprávy o dění okolo iPhonu a iPadu

18. srpna 2010, 00.00 | Pravděpodobně už v září začne prodej iPhonu 4 v Jižní Koreji a také v Číně. Adobe rychle opravila vážné chyby aplikace Photoshop Express. A nakladatelství Barnes & Noble přepracovalo své softwarové elektronické čtečky pro iPhone a iPad, přejmenovalo je na Nook.

 

 

 

Zprávy o údajných nových modelech iPhonu a iPadu

18. srpna 2010, 00.00 | iOS 4 obsahuje náznaky blížícího se terénního testování chystaných nových modelů iPhonu a iPadu. Tchajwanský deník již jmenuje dodavatele komponent sedmipalcového iPadu. A beta verze iOS 4.1 přidaly volby pro herní síť Game Center.

 

 

 

Novinky týkající se iPhonu a iPadu

16. srpna 2010, 00.00 | Hacker vydal opravu chyby PDF prohlížeče i pro starší verze iOS. Adobe uvolnila aplikaci Photoshop Express pro iPhone a iPad. Počet aplikací pro iPad již překročil 20 000. Aplikace Camera+ byla odstraněna z App Store kvůli skryté funkci. A id Software předvedla 3D hru Rage svižně běžící na iPhonu 4.

 

 

 

Obchodní zprávy ze světa iOS

13. srpna 2010, 00.00 | V Čině se začíná prodávat iPhone 3GS s aktivovaným WiFi. Odchod Marka Papermastera z Applu zřejmě přímo nesouvisí s anténou iPhonu 4. A dodávky bílého iPhonu 4 se možná opozdí ještě mnohem víc.

 

 

 

Nové pověsti o chystaných zařízeních s iOS

13. srpna 2010, 00.00 | Nový iPod touch má mít displej Retina a dva fotoaparáty. CDMA verze iPhonu 4 se údajně již testuje. Nová Apple TV se prý bude jmenovat iTV a bude zvládat pouze rozlišení 720p. A akce představující nové iPody se má konat až v půlce září.

 

 

 

Dění okolo iOS

13. srpna 2010, 00.00 | Apple vydal iOS 4.0.2 a iOS 3.2.2 zacelující zranitelnost využívanou nástrojem JailbreakMe. A Frash, neoficiální verze Flashe pro iOS, již funguje na iPadu a iPhonu.

 

 

 

Nové pověsti o iPadu a Apple TV

11. srpna 2010, 00.00 | Server DigiTimes přišel s novými pověstmi o modernizaci iPadu, o CDMA verzi iPhonu a o nové Apple TV.

 

 

 

Pověsti o chystaných iPodech a dalších podobných přístrojích

9. srpna 2010, 00.00 | iLounge přinesl řadu pověstí o nových iPodech, iPadu a iPhonu, které však budí pochybnosti. Přibývá zpráv o vlastnostech nového iPodu touch a dohady o nových iPodech šíří také analytici. iOS 4.1 bude podporovat videohovory FaceTime též přes elektronickou poštu. A přinejmenším nový iPod touch by mohl být představen už v srpnu.

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: