Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Nová zjištění o adaptérech iPadu pro fotoaparáty

26. dubna 2010, 00.00 | S pomocí sady adaptérů Camera Connection Kit pro spolupráci s fotoaparáty iPad zřejmě dokáže podporovat řadu různých dalších USB periférií, svou hlavní úlohu, import fotografií, ovšem sada plní též dobře.

 

 

 

Apple oznámil své finanční výsledky za předchozí čtvrtletí

23. dubna 2010, 00.00 | V úterý Apple zveřejnil výsledky svého hospodaření, opět dosáhl rekordních hodnot. Při tržbách 13,5 miliardy USD a zisku 3,07 miliardy USD prodal skoro 3 miliony Maců, 8,75 milionu iPhonů a téměř 10,9 milionu iPodů.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhone OS

23. dubna 2010, 00.00 | Apple uvolnil druhou beta verzi iPhone OS 4, která přidává nová API rozhraní. A Adobe oznámila, že končí s dalším vývojem nástroje pro převod Flash aplikací pod iPhone OS.

 

 

 

Případ uniklého prototypu chystaného modelu iPhonu

21. dubna 2010, 00.00 | Server Gizmodo získal prototyp nového iPhonu (zřejmě za úplatu), tvrdí, že ho ztratil zaměstnanec Applu, nelze však vyloučit, že byl telefon ukraden. Apple ovšem teď chce přístroj zpět a Gizmodu mohou hrozit právní postihy.

 

 

 

Apple oznámil datum zahájení prodeje 3G iPadů v USA

21. dubna 2010, 00.00 | Apple oficiálně potvrdil, že 3G modely iPadů se začnou v USA prodávat 30. dubna, avšak nové předběžné objednávky budou vyřízeny až počátkem května. A pro spuštění prodeje v devíti dalších zemích nadále platí již dříve oznámený konec května.

 

 

 

Události minulého týdne spojené s iPhone OS

19. dubna 2010, 00.00 | Steve Jobs obhajuje zákaz vývoje aplikací křížovými kompilátory, Adobe však údajně zvažuje žalobu. iPhone OS 4 se již podařilo hackerům prolomit. Začínají se objevovat dohady o novém modelu iPhonu. Opera Mini byla schválena pro App Store a začala se v něm nabízet. A Izrael zakázal dovoz iPadů a též některé americké univerzity přístroj vykázaly ze svých areálů.

 

 

 

Nové zprávy o iPadu

16. dubna 2010, 00.00 | Apple odložil prodej iPadu mimo USA až na konec května, prodávat se ale začnou jak WiFi, tak 3G modely. A aplikace televize ABC pro (reklamou sponzorovaný) streaming jejího obsahu se těší značné oblibě uživatelů.

 

 

 

Objevily se první vážnější potíže s iPady

9. dubna 2010, 00.00 | Uživatelé si stěžují na problémy se slabým a nestálým WiFi signálem a s dobíjením z USB portů, Apple jejich existenci již nepřímo potvrdil svými podpůrnými dokumenty.

 

 

 

Dění okolo iPadu

9. dubna 2010, 00.00 | Podle nových odhadů se prodalo už přes 500 000 iPadů. iSuppli zvýšila svůj odhad výrobních nákladů přístroje. A byl objeven nový vývojový rámec AdLib dovolující na iPadu tvorbu mnohem propracovanějších webových aplikací.

 

 

 

Souhrn dění okolo zahájení prodeje iPadu

7. dubna 2010, 00.00 | V sobotu se začal prodávat v USA iPad, současně se objevila spousta aplikací určených pro tento přístroj, jeho firmware se však už podařilo prolomit. A za první den se ho odbylo 300 000 kusů.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: