Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy o iPadu

10. května 2010, 00.00 | Apple oznámil datum zahájení prodeje iPadu v dalších zemích a už se objevily také ceny, za něž se tam bude nabízet. V USA se minulý týden téměř úplně vyprodaly 3G iPady. A televize CBS potvrdila, že chystá HTML5 video pro iPad.

 

 

 

KERIO CONNECT připojuje APPLE iPad do obchodní komunikace

7. května 2010, 00.00 | Kerio Technologies oznámila, že server pro e-mailovou komunikaci a spolupráci Kerio Connect 7 nyní nativně podporuje Apple iPad. Kerio Connect tak přináší uživatelům Apple iPad výkonné groupwarové funkce (jako je například práce s e-mailem, kalendáři, kontakty) a rozšiřuje tak výběr mobilních zařízení, která přispívají ke zvyšování produktivity zaměstnanců.

 

 

 

Novinky týkající se iPadu

5. května 2010, 00.00 | Apple oznámil, že prodal milion iPadů. Televize ABC uvolnila novou verzi svého videopřehrávače podporující 3G sítě. Aplikace Dropbox pro iPhone OS doplnila uživatelské rozhraní pro iPad. A začala se nabízet utilita Spirit umožňující otevření firmwaru iPadu a všech dalších zařízení s nejnovějšími verzemi iPhone OS.

 

 

 

Apple možná bude čelit antimonopolnímu šetření

5. května 2010, 00.00 | Zřejmě začne předběžné vyšetřování, zda omezení vývojových nástrojů pro aplikace iPhone OS 4 není porušením antimonopolních pravidel. A šetření antimonopolních úřadů by se mohlo týkat také reklamní platformy iAd.

 

 

 

Mediální zprávy týkající se Applu

3. května 2010, 00.00 | Obchod iTunes Store počal nabízet filmy též ve Francii a v Irsku. Hudební služba Lala převzatá Applem ukončí svou činnost k 31. květnu. A na webové verzi iTunes Store využívající technologií Laly se údajně již pracuje, nelze ji však čekat v blízké budoucnosti, protože váznou jednání s hudebním průmyslem.

 

 

 

Zprávy o zařízeních s iPhone OS

3. května 2010, 00.00 | Apple se stal největším americkým výrobcem mobilních telefonů. Byl identifikován údajný nálezce uniklého prototypu iPhonu. V USA se začaly prodávat 3G modely iPadu a objevují se první podrobnější informace o nich. A brzy by měla být dostupná utilita dovolující snadné otevření firmwaru iPadu (a dalších mobilních přístrojů Applu).

 

 

 

Nové informace o akvizicích Applu

30. dubna 2010, 00.00 | Apple potvrdil dřívější převzetí čipy navrhující firmy Intrinsity, jež zřejmě stojí za čipem A4 pro iPad. A nově koupil také softwarovou firmu Siri, dodávající softwarového osobního asistenta pro iPhone, pravděpodobně v rámci soupeření s Googlem na poli webových služeb.

 

 

 

Apple oznámil termín konání konference WWDC 2010

30. dubna 2010, 00.00 | Vývojářská konference WWDC 2010 začne 7. června, kdy by mohl být též představen nový iPhone.

 

 

 

Zprávy o iPadu

28. dubna 2010, 00.00 | Podle statistik Chitika Labs se už prodal milion iPadů, o spolehlivosti tohoto údaje však panují značné pochybnosti. Izrael opět povolil dovoz iPadů a také zprávy o zákazu používání iPadů na některých amerických univerzitách byly poněkud přehnané. A Macworld přináší doplňující informace o používání sady adaptérů Camera Connection Kit.

 

 

 

Nové informace k uniklému prototypu nového iPhonu

26. dubna 2010, 00.00 | Prototyp chystaného iPhonu, okolnosti jeho úniku se vyšetřují, zřejmě představuje velmi pozdní vývojovou fázi a sloužil k terénnímu testování. A Gizmodo nabízí galerii snímků rozebraného přístroje.

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: