Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další dění okolo iOS

14. ledna 2011, 00.00 | CDMA iPhony by se mohly prodávat i v některých asijských zemích. Nový iPad má na americký trh přijít až počátkem dubna. A mediální přehrávač VLC byl odstraněn z App Store kvůli licenčním sporům.

 

 

 

Zprávy ze světa iOS

12. ledna 2011, 00.00 | Operátor Verizon skutečně představil CDMA verzi iPhonu, na trh přijde 10. února. Zřejmě se chystá také CDMA verze iPadu a jeho model druhé generace by měl Apple představit do měsíce. A zpravodajská služba The Daily pro iPad bude údajně spuštěna 19. ledna.

 

 

 

Zprávy o iPadu

7. ledna 2011, 00.00 | Již od konce minulého roku přicházejí četné další dohady o vzhledu nového iPadu. Objevily se pověsti o CDMA verzi přístroje. Prodej časopisů pro iPad začal klesat. Odbyt dotovaných iPadů ve Velké Británii zatím není příliš úspěšný. Obrazový editor Photogene 2.0 přinesl nový prohlížeč fotografií a nové editační nástroje. A aplikace ClipTouch umožňuje z iPadu procházet videoklipy na Final Cut Serveru.

 

 

 

Disk Drill na záchranu dat zdarma

2. ledna 2011, 00.00 | CleverFiles nabízí bezplatné stažení beta verze své Mac aplikace pro záchranu dat. Beta je plně funkční a je k dispozici, dokud nevyjde plná verze.

 

 

 

Apple očekává prodej milionu Apple TV

22. prosince 2010, 00.00 | Ještě tento týden by se měl prodat milion kusů nové Apple TV, druhá generace tohoto zařízení zřejmě již bude obchodně úspěšná.

 

 

 

Novinky světa iOS

20. prosince 2010, 00.00 | Apple vydal firmware 4.1.1 pro novou Apple TV. Aplikace iBooks 1.2 podporuje sbírky publikací a plně ilustrované knihy. Vyšla oficiální aplikace Google Latitude a byla aktualizována aplikace Google Voice. A aplikace Word Lens překládá v reálném času texty nasnímané videokamerou iPhonu nebo iPodu touch.

 

 

 

Drobné zprávy o iPadu

20. prosince 2010, 00.00 | Zpravodajská služba The Daily bude pravděpodobně spuštěna v polovině ledna. Dodavatelé komponent displejů zpochybňují pověsti o 7palcovém modelu iPadu. Omezené dodávky zřejmě zamezily nasazení OLED displeje pro iPad. A čínský web M.I.C. gadget nabízí pro iPad kombinovaný fotoadaptér hned se 3 rozhraními.

 

 

 

Zprávy o iPadu

15. prosince 2010, 00.00 | Přibývá pověstí o vlastnostech nového iPadu. Služba OnLive nabízí klienta pro sledování her na iPadu a chystá též streaming aplikací osobních počítačů. A stolní verze Google Docs je nyní kompatibilní s iPadem.

 

 

 

Zprávy o iOS

13. prosince 2010, 00.00 | Pro push oznámení se začnou používat 2048bitové certifikáty. iOS 4.2 odstranil API rozhraní zjišťující prolomení ochran. iPhone Dev Team úspěšně pokračuje ve vývoji utility prolamující iOS 4.2.1 bez nutnosti připojení. Pro nový obchod Googlu s elektronickými knihami se nabízí též klientská aplikace pro iOS. Hra Infinity Blade přináší vynikající 3D grafiku. A Manomio připravuje emulátor Amigy pro iOS.

 

 

 

Mediální novinky Applu

10. prosince 2010, 00.00 | Americký iTunes Store začal nabízet 90sekundové bezplatné ukázky hudebních skladeb. V Británii Apple zahájil prodej HD filmů. A aktualizovaný VoiceOver Kit 1.4 pro nové iPody shuffle a nano přidává podporu dalších jazyků.

 

 

 

Strana výpisu

... 15 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: