Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Apple ujišťuje, že nadále dbá o Macy

14. června 2010, 00.00 | Steve Jobs popírá, že by Apple ztrácel zájem o Mac OS X a o Macy. A objevily se pověsti, že by se konference WWDC mohla rozdělit na dvě akce věnující se zvlášť Mac OS X a iOS.

 

 

 

Objevily se první kritiky displeje Retina iPhonu 4

11. června 2010, 00.00 | Prezident DisplayMate prohlásil, že některá tvrzení Applu o novém displeji Retina nejsou tak úplně pravdivá. A Samsung tvrdí, že jeho displeje AMOLED pořád zůstávají lepší, to se však ukáže až po uvedení nového iPhonu 4 na trh.

 

 

 

OnLive předvedla vzdálené hry a filmy na iPadu

7. června 2010, 00.00 | Na konferenci D8 ukazovala OnLive svou chystanou herní službu, přesouvající většinu zátěže na servery, též na iPadu.

 

 

 

Co lze čekat na konferenci WWDC 2010

7. června 2010, 00.00 | V San Franciscu již probíhají přípravy na vývojářskou konferenci Applu WWDC 2010 a samozřejmě přibývá dohadů a spekulací tom, jaké novinky by mohl představit při jejím zahájení Steve Jobs.

 

 

 

Zprávy týkající se mobilních zařízení Applu

4. června 2010, 00.00 | Steve Jobs považuje iPad za počátek post-PC éry, avšak AT&T se chystá v USA zavést pro iPad datové limity. Objevuje se stále více komponent nového iPhonu. Apple zřejmě začal z App Store odstraňovat aplikace užívající vlastní widgety. A Google nabízí vyhledávání mobilních aplikací pro Android a iPhone.

 

 

 

Zprávy spojené s iPhonem

2. června 2010, 00.00 | V Jižní Koreji se prodalo 732 000 iPhonů a španělská Telefónica stáhla stávající modely iPhonu z nabídky. Ve čtvrté beta verzi iPhone OS 4 už funguje geotagging. Opera Mini se používá na 2,6 milionu přístrojů. Skype 2.0 podporuje VoIP hovory přes 3G sítě. A pro iPhone se nabízí původní hra Prince of Persia.

 

 

 

Apple oznámil 2 miliony prodaných iPadů

2. června 2010, 00.00 | Počet prodaných iPadů již překročil dva miliony, a to prodej mimo USA teprve začal, Apple nestíhá uspokojovat poptávku.

 

 

 

Dohady o novinkách Applu v předvečer WWDC 2010

31. května 2010, 00.00 | Microsoft prohlásil, že Steve Ballmer nevystoupí na vývojářské konferenci WWDC 2010. A objevily se pověsti o nové Apple TV za 99 USD provozující iPhone OS 4 (jež však přijde až později).

 

 

 

Zprávy o iPadu

31. května 2010, 00.00 | Začal prodej iPadu v devíti dalších zemích, za značného zájmu zákazníků a též odhady prodeje jsou velice optimistické. Někteří evropští nakladatelé váhají se zařazením svých knih do nabídky iBookstore a Apple vydal návod, jak u něj publikovat knihy vlastním nákladem. NBC a Time Warner odmítají podporovat HTML5 video pro iPad. Adobe zvažuje prohlížeč PSD souborů pro iPad. A aplikace Air Display změní iPad v rozšiřující dotykový monitor pro Mac.

 

 

 

Obchodní zprávy týkající se Applu

28. května 2010, 00.00 | Tržní kapitalizace Applu překonala kapitalizaci Microsoftu, Apple se tak stal největší technologickou firmou světa. A podíl iTunes Store na prodeji veškeré hudby v USA vzrostl na 28 procent.

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: