Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Dění spojené s iOS

6. prosince 2010, 00.00 | Apple se údajně stále ještě nedohodl s hlavními vydavateli na systému předplatného digitálních časopisů. V Británii se začaly prodávat dotované iPady. A FireCore uvolnila první beta verzi softwaru aTV Flash (black) rozšiřujícího možnosti nové Apple TV.

 

 

 

Zprávy související s iOS

3. prosince 2010, 00.00 | iOS 4.2 zahrnuje technologii NFCD snižující zatížení mobilní sítě vyvolávané iPhonem. Deník The Guardian oznámil, že svou novou aplikaci pro iPhone začne nabízet za předplatné. BBC chce svůj přehrávač iPlayer pro iPad zpřístupnit také mimo Británii, avšak za poplatek. A Epic Games zdarma uvolní vývojářskou sadu Unreal Development Kit pro iOS.

 

 

 

Zprávy o iOS

1. prosince 2010, 00.00 | Herní síť Game Center začíná zobrazovat v zasílaných žádostech plná jména uživatelů. Steve Jobs přislíbil, že příští rok bude funkce AirPlay pro video dostupná ve všech aplikacích iOS. A iPhone Dev Team již poskytuje nástroje k odblokování některých iPhonů 3GS s iOS 4.2.1.

 

 

 

Zprávy týkající se iPadu

1. prosince 2010, 00.00 | iPad se včera začal oficiálně prodávat v 11 dalších zemích včetně České republiky. Japonský operátor Softbank nabídne silně dotovaný iPad. Společnost Virgin uvedla svůj digitální časopis Project pro iPad. A Apple údajně již vybral dodavatele fotoaparátu pro nový model iPadu.

 

 

 

O2 mobilní datové služby pro Apple iPad

1. prosince 2010, 00.00 | Jako jediný český operátor, certifikovaný ze strany společnosti Apple, se O2 stává dodavatelem mobilních datových služeb pro majitele tabletu Apple iPad. Zahájení prodeje Apple iPad začalo 30. listopadu.

 

 

 

Zprávy o iPadu

29. listopadu 2010, 00.00 | iPad se začne prodávat v řadě dalších zemí, pravděpodobně včetně té naší. Přibývá pověstí o vlastnostech nového modelu, který by se mohl objevit už v prvním čtvrtletí 2011. Nový iPad možná bude podporovat jak UMTS, tak CDMA sítě. A patentová žádost Applu naznačuje, že pro iPad ve vzdálenější budoucnosti zvažuje pouzdro z uhlíkových vláken.

 

 

 

Zprávy spojené s iOS

29. listopadu 2010, 00.00 | Hackerská úprava zpřístupňuje AirPlay streaming videa pro všechny aplikace iOS. Unikly podrobnosti o chystané aktualizaci aplikace iBooks. A zpravodajská služba The Daily pro iPad asi bude odložena až na příští rok.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

29. listopadu 2010, 00.00 | Apple nezvládá uspokojovat poptávku po iPhonu 4 v Číně a v Hongkongu. A tlak evropských operátorů údajně Apple odradil od plánů na integraci SIM karty do budoucího iPhonu.

 

 

 

Novinky týkající se iOS

26. listopadu 2010, 00.00 | Mobile Safari v iOS 4.2 podporuje nové webové technologie. iOS 4.2.1 má drobné potíže s přehráváním hudby. Budoucí verze aplikace iBooks bude zřejmě používat složky. A kolují pověsti o nové předplacené zpravodajské službě News Corp pro iPad a o tom, že její podpora bude vyžadovat iOS 4.3 chystaný na prosinec.

 

 

 

Apple vydal iOS 4.2 a další související aktualizace

24. listopadu 2010, 00.00 | V pondělí se konečně objevila ostrá verze iOS 4.2.1 pro iPhone, iPod touch a iPad, přináší četné novinky, zejména pro iPad. Aktualizovaný software vyšel také pro novou Apple TV a začaly se nabízet nové verze aplikací balíku iWork pro iPad podporující iOS 4.2.

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: