Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Doplňující informace o iPadu

7. dubna 2010, 00.00 | První testy iPadu ukazují, že používá obdobný vnitřní hardware jako iPhone 3GS, avšak se zvýšenou taktovací frekvencí, což zajišťuje zhruba dvojnásobné zrychlení aplikací. A v kódu iPhone OS 3.2 byly odhaleny nové odkazy na budoucí hardware Applu.

 

 

 

Ve čtvrtek Apple zřejmě zveřejní podrobnosti o iPhone OS 4.0

7. dubna 2010, 00.00 | Apple rozeslal pozvánky na zvláštní akci konanou ve čtvrtek 8. dubna, slibující náhled do budoucnosti iPhone OS.

 

 

 

Zprávy před blížícím se zahájením prodeje iPadu

2. dubna 2010, 00.00 | Apple počal rozesílat připomínky k rezervacím iPadů a do poslední chvíle přístroj utajuje. Na stránkách iPadu se objevil seznam webů pro něj připravených. A mimo USA by se iPad mohl začít prodávat 24. dubna.

 

 

 

iPhone OS 4.0 bude údajně podporovat multitasking pomocí rozhraní připomínajícího Exposé

2. dubna 2010, 00.00 | Chystaný iPhone OS 4.0, u něhož se očekává podpora současného běhu více aplikací třetích stran, bude podle serveru AppleInsider přepínání mezi aplikacemi zajišťovat mechanismem podobným funkci Exposé v Mac OS X.

 

 

 

Zprávy o dění okolo iPadu

31. března 2010, 00.00 | Apple potvrdil sobotní zahájení prodeje iPadu v USA a na jeho webu se nabízejí videoprůvodci jednotlivými aplikacemi přístroje. Apple také uvolnil konečnou verzi vývojářské sady a firmwaru 3.2 včetně jeho licenčního ujednání. A Brightcove obstarávající streaming videa pro četné významné zákazníky oznámila HTML5 přehrávač pro iPad.

 

 

 

Obchodní zprávy o iPadu

29. března 2010, 00.00 | Počet předběžných objednávek iPadů dosáhl 240 000, další nárůst však může zbrzdit nedostatek těchto přístrojů (možná způsobený potížemi s výrobou obrazovek). A Apple konečně získal ochrannou známku iPad pro USA od Fujitsu.

 

 

 

Zprávy týkající se obsahu pro iPad

29. března 2010, 00.00 | Knihy v iBookstore asi přece jen budou o něco dražší, přibude k nim však také 30 000 bezplatných titulů z projektu Gutenberg. A Apple začal schvalovat aplikace pro iPad, v jejich názvech se budou vyskytovat označení jako HD či XL a již se objevily též první zprávy o obchodu iPad App Store.

 

 

 

Zprávy o obsahu pro iPad

26. března 2010, 00.00 | Některé knihy pro iPad se možná budou prodávat za stejnou cenu jako na Amazonu. Nakladatelství Random House se zdráhá dodávat své tituly pro iPad. Objevily se podrobnosti o reklamách (nejen) pro časopis Wired na iPadu. A CBS připravuje pro iPad HTML5 videa nevyžadující Flash.

 

 

 

Zprávy o iPadu

26. března 2010, 00.00 | Steve Jobs prozradil elektronickou poštou některé podrobnosti k iPadu a dalším produktům Applu. Apple si objednal u Samsungu další 3 miliony displejů pro iPad. A testovací iPady již údajně zamířily k vybraným recenzentům.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

24. března 2010, 00.00 | Apple také v USA dovolí prodávat iPhone bez úvazku za nedotované ceny. iPhone a iPod touch získávají stále větší podíl na herním trhu. Opera Software poslala ke schválení na App Store webový prohlížeč Opera Mini. A App Store nově umožňuje darování aplikací.

 

 

 

Strana výpisu

... 31 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: