Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Nové zprávy o iPadu

10. března 2010, 00.00 | V reklamách promítaných v přenosu z udílení Oscarů se nečekaně objevil šot Applu propagující iPad, ceremoniálu se osobně účastnil také Steve Jobs. Zástupci Applu údajně vyjednávají o iPadu s britskými mobilními operátory. A John Gruber tvrdí, že iPadu budou alespoň zpočátku chybět některé standardní aplikace iPhonu.

 

 

 

Apple oznámil termín zahájení prodeje iPadu

8. března 2010, 00.00 | V USA se WiFi modely iPadu začnou prodávat 3. dubna, oznámení Applu přišlo po spekulacích o jeho opoždění a o omezených počátečních dodávkách přístroje. A Steve Jobs již také potvrdil, že iPhone nebude možné použít jako 3G modem pro iPad.

 

 

 

Chystá se další obsah přizpůsobený pro iPad

8. března 2010, 00.00 | Vydavatelství Condé Nast nabídne několik svých časopisů ve verzích pro iPad. Také majitel Wall Street Journalu potvrdil, že se chystá speciální aplikace zpřístupňující tento deník na iPadu. A nakladatelství Penguin Books předvedlo prototypy svých interaktivních knih pro iPad.

 

 

 

Apple zažaloval HTC kvůli patentům na iPhone

5. března 2010, 00.00 | Apple podal žalobu na výrobce mobilních telefonů HTC kvůli porušení patentů týkajících se iPhonu. HTC se již zastal Google, pravděpodobný skutečný cíl žaloby, možná tak začíná dlouhý a tvrdý souboj mobilních platforem iPhone OS a Android.

 

 

 

Dva postřehy z valné hromady akcionářů Applu

3. března 2010, 00.00 | Apple nadále hodlá držet vysokou hotovostní rezervu a plánuje otevřít 25 kamenných obchodů v Číně.

 

 

 

iPhony možná půjde ovládat gesty prstů před fotoaparátem

3. března 2010, 00.00 | Nově zveřejněná patentová žádost Applu popisuje ovládání některých funkcí iPhonu tahy prstů před objektivem fotoaparátu.

 

 

 

Zprávy o iPadu

1. března 2010, 00.00 | Třetí beta verze vývojářské sady pro iPad byla rychle stažena, ale přesto v ní byly objeveny zajímavé náznaky možného budoucího vybavení. Agentura Associated Press plánuje zpravodajskou aplikaci a předplacenou službu pro iPad. A řada nezávislých výrobců se již vrhla na vývoj příslušenství pro iPad.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

1. března 2010, 00.00 | Adobe vydala Acrobat ConnectPro Mobile pro iPhone a iPod touch, svou první aplikaci vytvořenou Packagerem. Také se pro tyto přístroje začaly prodávat známé RPG hry Final Fantasy I a II. A v obchodu App Store byla na chvíli zřízena kategorie Explicit pro lechtivý obsah, avšak záhy opět zmizela.

 

 

 

Počet hudebních skladeb stažených z iTunes Store překročil 10 miliard

26. února 2010, 00.00 | Podle očekávání ve středu Apple ve svém hudebním obchodu iTunes Store prodal již 10 miliard skladeb, této meze dosáhl za necelých sedm let.

 

 

 

Zprávy související s iPadem

24. února 2010, 00.00 | První předběžné objednávky iPadů údajně budou možné již od 25. února. Vývoj čipu A4 pro iPad měl Apple stát 1 miliardu USD. Ve vývojářské sadě iPhonu byly objeveny další náznaky podpory videohovorů. A Apple zřejmě hodlá iPhone OS rozšířit i na další hardwarové platformy.

 

 

 

Strana výpisu

... 33 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: