Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Přibývá zdrojů knih pro iPad

24. března 2010, 00.00 | Amazon představil aplikaci Kindle pro iPad, svou softwarovou čtečku chystá také Barnes & Noble, vývoj však ztěžují požadavky Applu na utajení. A Applu se podařilo uzavřít smlouvu s Perseus Books Group, což pro iPad zajišťuje knihy mnoha nezávislých nakladatelství, možná to však vyvolá konflikty s Amazonem.

 

 

 

Novinky o iPadu

22. března 2010, 00.00 | Nové odhady předběžných objednávek a rezervací iPadu. Apple začal do App Store přijímat aplikace pro iPad. V aplikacích pro iPad zatím převažují hry, elektronické knihy drží s odstupem druhé místo. A Apple chce nabízet pro iPad také televizní pořady, avšak jednání s poskytovateli obsahu jsou složitá.

 

 

 

Patentová žádost Applu popisuje novou aplikaci pro lokální sociální sítě

22. března 2010, 00.00 | Na iPhonu pracující aplikace iGroups má umožnit samovolné vytváření skupin diskutujících a informace sdílejících účastníků různých setkání.

 

 

 

Zprávy související s iPadem

19. března 2010, 00.00 | Objevila se pátá beta verze vývojářské sady po iPad. National Public Radio a Wall Street Journal plánují spustit weby pro iPad nepoužívající Flash. Apple upravil službu iWork.com s ohledem na iPad a iPhone. A Ngmoco chystá šest her pro iPad.

 

 

 

Zprávy spojené především s iPhonem

19. března 2010, 00.00 | iTunes Connect nově dovoluje načasovat prodej aplikací v App Store. A China Mobile má stále zájem prodávat iPhone a také iPad.

 

 

 

Zprávy týkající se iPadu

17. března 2010, 00.00 | Počet předběžných objednávek za první víkend se odhaduje na 152 000, další přírůstek se již zpomaluje. Apple oznámil, že baterii iPadu bude vyměňovat za 99 USD formou výměny celého přístroje. A dodací lhůty některého příslušenství iPadu se posunuly na ještě pozdější termíny.

 

 

 

Zprávy o iPadu

15. března 2010, 00.00 | V pátek začal Apple v USA přijímat předběžné objednávky na iPad, za první dvě hodiny jich bylo přes 50 000, zásoby přístroje však možná budou zpočátku omezené. Zároveň Apple na svých stránkách zveřejnil nové podrobnosti k iPadu a jeho softwaru. A Barnes & Noble připravuje svou aplikaci eReader také pro iPad.

 

 

 

iPhone OS 4.0 má podporovat multitasking

15. března 2010, 00.00 | Server AppleInsider tvrdí, že na léto chystaný iPhone OS 4.0 konečně dovolí současný běh více aplikací třetích stran a jejich provozování v pozadí, po čemž uživatelé už dlouho volají, Apple však chce najít optimální implementaci této nové možnosti.

 

 

 

Dění okolo iPadu

12. března 2010, 00.00 | Ve čtvrté beta verzi vývojářské sady iPadu byla objevena podpora pro další gesta a zmínky o multitaskingu, naopak zmizely odkazy na videohovory. A Apple provedl menší úpravy v obchodech App Store a iBookstore před uvedením iPadu na trh.

 

 

 

Mujipod.cz: Dracula: The Path Of The Dragon

10. března 2010, 00.00 | Zhasněte světla, stáhněte žaluzie, zabedněte okna a dveře, pod polštář si dejte dřevěný kůl, na krk věnec z česneku a nasaďte si sluchátka. Dracula přichází!

 

 

 

Strana výpisu

... 32 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: