Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy týkající se iOS

14. února 2011, 00.00 | Apple oficiálně vydal iOS 4.2.6 pro CDMA verzi iPhonu. Bude představena Opera Mini pro iPad. A Apple údajně chystá přepracování oznamovacího systému iOS.

 

 

 

Kurz Aperture 3 aneb RAW elegantně a efektivně

14. února 2011, 00.00 | 16. února proběhne v Praze nový běh kurzu zaměřeného na Apple Aperture 3. Pokud uvažujete o přechodu z iPhoto na Aperture nebo se chcete zdokonalit v jeho ovládání, nenechte si ujít kurz Jana Březiny.

 

 

 

Zprávy související s iOS

11. února 2011, 00.00 | Třetí beta verze iOS 4.3 pravděpodobně obsahuje odkazy na hry pro Apple TV druhé generace. Apple zřejmě bude opravdu vyžadovat hrazení předplatného obsahu z aplikací, což se vůbec nelíbí evropským vydavatelům novin. A Google vydal aplikaci Google Translate pro iOS.

 

 

 

Zprávy o iPhonu

7. února 2011, 00.00 | Zásoby CDMA iPhonu 4 pro předběžné objednávky se vyprodaly za 17 hodin. Objevily se další zprávy o brzkém zahájení prodeje bílého iPhonu 4. A ostrá verze iOS 4.3 údajně vyjde 14. února.

 

 

 

Zprávy o iPadu

7. února 2011, 00.00 | App Store pro iPad získal dodatečné vyhledávací filtry a vylepšil reinstalaci aplikací. Nový iPad by prý mohl být představen ještě tento měsíc. Objevily se další pověsti o vlastnostech iPadu druhé generace. A po Webu kolují fotografie údajné obrazovky nového iPadu.

 

 

 

Zprávy o iOS

4. února 2011, 00.00 | Apple uvolnil iOS 4.2.6 pro CDMA verzi iPhonu 4 a vývojáři obdrželi třetí beta verzi iOS 4.3.

 

 

 

Dění okolo obsahu pro přístroje s iOS

4. února 2011, 00.00 | News Corp. oficiálně představila The Daily, zpravodajství pro iPad, využívající novou formu předplatného obsahu. Odmítnutí aplikace Sony Reader vyvolalo diskusi o nákupech elektronických knih z aplikací iOS. A vydavatelé si stěžují na nové podmínky App Store pro kupování a předplácení obsahu.

 

 

 

Mobilní AppParade 2. už příští týden

1. února 2011, 00.00 | Server Médiář.cz pořádá už druhé pokračování neformální přehlídky nových mobilních aplikací českých a slovenských vývojářů.

 

 

 

Zprávy o iPadu a iPhonu

31. ledna 2011, 00.00 | iPad se začal prodávat v Indii a ve Spojených arabských emirátech. Nový model iPadu zřejmě nebude mít zásuvku SD karet. Přibývá spatření bílého iPhonu 4 na Webu. A Samsung letos údajně zečtyřnásobí dodávky SoC čipů pro iPhony a iPady.

 

 

 

Zprávy o aplikacích a službách spojených s iOS

28. ledna 2011, 00.00 | Služba The Daily má být spuštěna 2. února. Apple začal schvalovat aplikace podporující AirPlay streaming videa iOS 4.3 a pro App Store zřídil účet na Twitteru. Aplikace Adobe Photoshop Express 1.5 přináší podporu multitaskingu a displejů Retina. A Google zpřístupnil síťovou tiskovou službu Cloud Print také pro iOS.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: