Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy týkající se iPhonu

11. října 2010, 00.00 | Čínské obchody Applu vyžadují předběžnou rezervaci iPhonu 4. Apple začíná zkoumat poškození zadního krycího skla iPhonu 4 některými ochrannými pouzdry. Příští rok se má opravdu objevit CDMA iPhone pro operátora Verizon. A iPhone 5 se údajně bude designem pouzdra výrazně lišit od iPhonu 4.

 

 

 

Další zprávy o Apple TV

8. října 2010, 00.00 | Nová Apple TV dokáže dodatečné aplikace nainstalovat, ale zatím je neumí spouštět. Cenu komponent nové Apple TV odhadla iSuppli na 64 USD. A v amerických obchodech Applu se již začíná toto zařízení vyprodávat.

 

 

 

Zprávy o iPhonu

8. října 2010, 00.00 | Pouzdra Bumper na iPhone 4 se začala opět prodávat za plnou cenu. Dodací lhůta iPhonu 4 se v americkém webovém obchodu citelně zkrátila. A pro iPhone se konečně začala nabízet (v rámci aplikace Google Mobile) funkce Google Goggles.

 

 

 

Nové verze aplikací iOS

4. října 2010, 00.00 | MobileMe Gallery 1.2 přináší podporu iPadu a multitaskingu. A blogovací aplikace WordPress ve verzí 2.6 doplňuje podporu videa a další požadované nové funkce.

 

 

 

Zprávy o Apple TV

4. října 2010, 00.00 | Vyšly další recenze nové Apple TV, vyznívají vcelku příznivě, výtky se týkají hlavně omezené nabídky obsahu. A již bylo předvedeno otevření firmwaru nové Apple TV, bude ho však třeba dopracovat.

 

 

 

Kurz Apple Aperture 3 6.10. v Praze

4. října 2010, 00.00 | Ve středu proběhne letos poslední kurz IDIFu zaměřený na Apple Aperture 3 a zpracování RAW fotografií. Pokud vás Aperture zajímá, nenechte si tento termín utéct!

 

 

 

Phonecopy.com ma podporu pro všechna iOS zařízení

4. října 2010, 00.00 | Pokud rádi experimentujete s různými telefony i exotických značek, mohla by se vám hodit služba phonecopy.com, která umožňuje synchronizovat informace z různých telefonů. Nově podporuje i všechny iPhony a iPady.

 

 

 

Další zprávy o nové Apple TV

1. října 2010, 00.00 | Přicházejí první recenze a fotoreportáže z vybalování nové Apple TV. V jejím dešifrovaném firmwaru byly nalezeny další zajímavé věci a její Micro-USB port zřejmě půjde využít k prolomení ochran Applu.

 

 

 

Různé zprávy ze světa iOS

1. října 2010, 00.00 | V Číně se prodalo 100 000 iPhonů 4, avšak poptávka je mnohem větší. Apple uvolnil druhou beta verzi iOS 4.2 a beta verzi iTunes 10.1 pro vývojáře. A v App Store se již nabízí AutoCAD WS, mobilní aplikace pro práci s dokumenty známého CAD programu.

 

 

 

Dění okolo nové Apple TV

29. září 2010, 00.00 | Časně objednané nové Apple TV již vyrazily na cestu k zákazníkům. Objevil se také oficiální firmware pro toto zařízení, který se hackerům vzápětí podařilo dešifrovat a počali ho zkoumat. A Apple vydal novou verzi aplikace Remote pro iOS podporující novou Apple TV.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: