Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Vyšel časopis Wired jako aplikace pro iPad

28. května 2010, 00.00 | Známý časopis Wired se poprvé objevil v rozšířené elektronické podobě jako aplikace iPadu. Obsah sice byl připraven nástroji Adobe, ale nová omezení Applu si vynutila přepracování užité technologie. A první údaje o počtu stažení vypadají docela nadějně.

 

 

 

Sílící přípravy zahájení prodeje iPadu mimo USA

26. května 2010, 00.00 | Postupně se rozbíhá podpůrná infrastruktura pro iPady vně USA a objevují se podrobnosti o zahájení prodeje, Apple však možná bude mít potíže s uspokojením poptávky.

 

 

 

Zahajovací projev na WWDC 2010 pronese Steve Jobs

26. května 2010, 00.00 | Apple oficiálně potvrdil, že úvodní projev na vývojářské konferenci WWDC 2010 bude mít Steve Jobs. Čeká se hlavně uvedení nového iPhonu, případné další novinky zůstávají předmětem spekulací.

 

 

 

Zprávy o iPhone OS 4

24. května 2010, 00.00 | Apple uvolnil čtvrtou beta verzi iPhone OS 4, která mimo jiné přináší podporu modemové funkce pro USA, editovatelný uživatelský slovník a nové odkazy na fotografický blesk. A objevily se další důkazy podpory videohovorů na novém iPhonu.

 

 

 

Ve Vietnamu se objevil prototyp iPodu touch s fotoaparátem

24. května 2010, 00.00 | Vietnamský web Tinhte zveřejnil fotografie a video iPodu touch vybaveného dvoumegapixelovým fotoaparátem, avšak spíše než o chystaný nový model jde o neuvedený loňský prototyp.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu

19. května 2010, 00.00 | Apple odmítl přijmout aplikaci WiFi Sync pro bezdrátovou synchronizaci, její autor ji proto nabízí na Cydii. A chystaný nový iPhone údajně nasadí displej s vyšším rozlišením a lepší zobrazovací technologií.

 

 

 

Zprávy týkající se iPadu

17. května 2010, 00.00 | Apple vydal první aktualizaci aplikací kancelářského balíku iWork. Dodací lhůta pro předběžně objednané iPady v devíti dalších zemích se prodloužila až do června. A videoslužba Hulu naznačila, že nehodlá podporovat HTML5 video, pro iPad tak bude muset zvolit jiné řešení.

 

 

 

Zprávy o iPhonu

14. května 2010, 00.00 | Ve Vietnamu se objevil další, plně funkční, prototyp nového iPhonu. iFixit ze zveřejněných fotografií zjistila, že prototyp používá stejný SoC čip A4 s 256 MB RAM jako iPad. A Pegatron údajně bude vyrábět CDMA verzi iPhonu.

 

 

 

Zprávy související s iPadem

12. května 2010, 00.00 | Apple zřejmě vydá softwarovou aktualizaci řešící problémy s WiFi připojením iPadů. Steve Jobs naznačil, že se chystá podpora tisku z iPadu. A v Japonsku budou mít 3G iPady přece jen blokované SIM karty.

 

 

 

Nová zjištění o třetí beta verzi iPhone OS 4

10. května 2010, 00.00 | Další beta verze iPhone OS 4, kterou Apple záhy dočasně stáhl, přináší widget pro iPod, softwarový zámek orientace obrazovky, sdílení souborů a snazší zavírání aplikací. Mimoto iPhone OS 4 zavádí kontrolu překlepů ve stylu iPadu. A v nové beta verzi se též nalezly náznaky, že nový iPhone bude zřejmě schopen nahrávat HD video.

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: