Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Oracle a Apple oznamují projekt OpenJDK pro Mac OS X

24. listopadu 2010, 00.00 | Společnosti Oracle a Apple oznámily projekt OpenJDK pro Mac OS® X. Apple poskytne většinu klíčových komponent, nástrojů a technologie potřebné pro implementaci platformy Java SE 7 pro systém Mac OS X včetně 32bitového a 64bitového prostředí Java Virtual Machine...

 

 

 

iSetos otvírá už tuto sobotu

23. listopadu 2010, 00.00 | Po prodejnách Qstore a iWorld otevře poslední listopadový víkend své brány už třetí Apple Premium Reseller u nás. iSetos v pražském Obchodním centru Chodov startuje 27. listopadu ve 14 hodin.

 

 

 

Dění okolo iOS

22. listopadu 2010, 00.00 | Apple vydal iOS 4.2.1GM pro vývojáře. iOS 4.2GM obsahuje náznaky příprav bezplatné varianty služby MobileMe. Od prosince se spouští reklamní platforma iAd v Evropě. V App Store se objevila oficiální aplikace pro Google Voice. Google Docs již dovolují editaci dokumentů pod Androidem a iOS. A id Software uvedla svou střílečku RAGE pro iOS.

 

 

 

Další zprávy týkající se iOS

15. listopadu 2010, 00.00 | Množí se pověsti o pozdějším uvedení ostré verze iOS 4.2, zvlášť poté, co Apple uvolnil druhou GM verzi pro iPad. iOS 4.2 zřejmě nebude podporovat ani funkci AirPlay pro iPhone 3G. A aplikace Instapaper v nové verzi 2.3 urychluje stahování článků a usnadňuje jejich sdílení.

 

 

 

Nová Apple TV přichází do dalších zemí

15. listopadu 2010, 00.00 | Apple zahájil prodej a půjčování filmů v Japonsku, současně tam uvedl novou Apple TV. A toto zařízení začíná nabízet i v mnoha jiných zemích světa, mimo jiné v dalších evropských státech.

 

 

 

Zprávy o iOS

12. listopadu 2010, 00.00 | Okolo podpory bezdrátového tisku AirPrint na sdílených tiskárnách nastaly velké zmatky. iOS 4.2 zřejmě přinese další zrychlení pro iPhony 3G. A už se vyvíjí verze webového prohlížeče Skyfire pro iPad.

 

 

 

Dva nové obchody Apple v ČR

11. listopadu 2010, 00.00 | Ačkoliv se v dohledné době jen těžko dočkáme českého Apple Store, tuzemští prodejci nelení. Tento týden otvírá brány svého Qstore společnost Quentin a v pondělí zahájí provoz prodejna iWorld.

 

 

 

iWorld – Nová prodejna Apple Premium Reseller v Praze

11. listopadu 2010, 00.00 | Společnost Emotion & Interaction oznámila, že otevírá prodejnu iWorld - Apple Premium Reseller na adrese 28. října 2, Praha 1. Nová prodejna nabídne pražským zákazníkům příležitost získat v příjemném prostředí informace a vyzkoušet si inovativní výrobky a řešení Apple.

 

 

 

Zprávy související s iOS

8. listopadu 2010, 00.00 | Přibývá přípravných kroků spojených s blížícím se uvedením iOS 4.2, který bude také podporovat MIDI hardware. Steve Jobs slíbil brzkou podporu iTunes Extras a iTunes LP na nové Apple TV. A do App Store byl vpuštěn prohlížeč umožňující (převodem na serverové straně) přehrávání Flash videa, avšak přílišný zájem uživatelů silně omezuje jeho dostupnost.

 

 

 

Novinky týkající se iOS

3. listopadu 2010, 00.00 | Apple uvolnil pro vývojáře iOS 4.2 Golden Master (GM), který přináší některé další drobné změny, uvedení ostré verze se již blíží. A vlastníci přístrojů s iOS 4.1 zaznamenali potíže s budíkem po změně času.

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: