Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další zprávy ze světa iOS

30. června 2010, 00.00 | iOS 4 pro iPad se zřejmě objeví až v listopadu. A Amazon začal pro přístroje s iOS nabízet elektronické knihy podporující zvuk a video.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu 4 a iOS 4

28. června 2010, 00.00 | Většina prvních kupců iPhonu 4 přechází ze starších modelů. Macworld otestoval kvalitu fotografií a videa iPhonu 4, dopadla velice dobře. Apple zřídil bezplatnou telefonní linku pro vyzkoušení videohovorů FaceTime. A Kongres požádal Steva Jobse o vysvětlení změny obchodních podmínek iTunes Store.

 

 

 

Problémy iPhonu 4 se signálem vyvolaly značný rozruch

28. června 2010, 00.00 | Ačkoli to Apple bagatelizuje, iPhone 4 skutečně při určitém úchopu má potíže se slábnutím 3G signálu a není pravděpodobné, že by to plně vyřešila pouhá aktualizace firmwaru, ochranné pouzdro však pomůže.

 

 

 

Stručný souhrn dění okolo iPhonu 4

25. června 2010, 00.00 | Začal prodej iPhonu 4 v pěti zemích, před obchody stojí fronty zájemců a Apple nestíhá uspokojovat poptávku. Vyšla uživatelská příručka pro nový iPhone a objevila se aplikace iMovie. Přicházejí však také první stížnosti na nový telefon, recenze amerických deníků jsou ovšem vesměs pochvalné.

 

 

 

Apple vydal iOS 4 pro iPhone a iPod touch

23. června 2010, 00.00 | Od pondělí se nabízí iOS 4 jako aktualizace firmwaru pro iPhone a iPod touch, plně ho však podporuje pouze novější hardware. iOS 4 přináší více než 100 různých novinek a desítky bezpečnostních oprav. A již probíhají též přípravy ke zprovoznění reklam iAd.

 

 

 

Další zprávy ze světa iOS

23. června 2010, 00.00 | V App Store se objevila univerzální aplikace iBooks 1.1 schopná číst PDF dokumenty. Zákazníci začali dostávat upozornění na blížící se časné dodání iPhonu 4, někteří však telefon obdrželi ještě dříve. A Apple oznámil, že prodal už 3 miliony iPadů, za 80 dní od jejich uvedení na trh.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu 4

21. června 2010, 00.00 | Potvrdilo se, že iPhone 4 obsahuje 512 MB RAM. Český server opět zprávou o iPhonu 4 vzbudil celosvětovou pozornost. Navigon předvedl novou verzi své navigační aplikace podporující multitasking iOS 4. A kolují dohady, že Apple nestíhá uspokojovat poptávku po novém iPhonu vinou problémů s výrobou displeje Retina.

 

 

 

Dění okolo iPhonu 4

18. června 2010, 00.00 | Za první den obdržel Apple 600 000 předběžných objednávek iPhonu 4, dlouhé jsou i rezervační seznamy v kamenných obchodech a na Webu se prodlužují dodací lhůty. V App Store se začínají objevovat první aplikace podporující iOS 4. A mobilní verze iMovie bude fungovat pouze na iPhonu 4.

 

 

 

Zprávy o iPhonu 4 (a iOS 4)

16. června 2010, 00.00 | Začal příjem předběžných objednávek iPhonu 4, avšak servery Applu a mobilních operátorů nezvládaly nával zájemců a v USA se počáteční dávka telefonů vyprodala za první den. Vývojáři už minulý týden počali zasílat aplikace iOS 4 a objevují se první aplikace pro nový iPhone a iOS. Apple poněkud uvolnil licenční podmínky vývojových nástrojů aplikací iOS 4, může ho však čekat vyšetřování kvůli reklamní platformě iAd.

 

 

 

Konverze videa pro Android pod Mac OS X

15. června 2010, 00.00 | Pokud používáte telefon s Androidem a chcete si pro něj konvertovat videa, tak by vás mohl zaujmout prográmek Android DVD Ripper.

 

 

 

Strana výpisu

... 26 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: