Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Na Mac dorazila hra Team Fortress 2

14. června 2010, 00.00 | Ke hrám nabízeným pro Mac službou Steam přibyla dlouho očekávaná hra Team Fortress 2, přes víkend ji bylo dokonce možné hrát zdarma.

 

 

 

Adobe představila Digital Publishing Platform

2. června 2010, 00.00 | Adobe oficiálně uvedla svou softwarovou platformu pro snadnou tvorbu interaktivních elektronických publikací, obsah půjde vytvářet z dokumentů InDesignu CS5 a výstupy budou nejprve dostupné pro iPad, později i pro další zařízení.

 

 

 

Herní služba Steam uvedla nové tituly pro Mac

28. května 2010, 00.00 | Služba Valve doplnila nabídku pro Macy o hru Half-Life 2 včetně rozšíření a také o Eve Online: Tyrannis, pracuje se též na změně umístění stahovaných her.

 

 

 

Objevily se první statistické údaje o službě Steam pro Macy

24. května 2010, 00.00 | Valve zveřejnila statistické údaje o fungování své herní služby Steam pro Macy za první týden, služba přilákala hodně zájemců. A zatímco výkon her pro Mac OS X zaostává za jejich verzemi pro Windows, macovské hry se zdají být výrazně stabilnější.

 

 

 

Začala fungovat služba Steam pro Macy

14. května 2010, 00.00 | Valve skutečně spustila svou herní službu Steam pro Macy a již nyní nabízí 63 her, mnohé se slevou, hra Portal se dokonce do 24. května dá získat zdarma.

 

 

 

První podrobnější informace o herní službě Steam pro Mac

12. května 2010, 00.00 | V předvečer zpřístupnění herní služby a platformy Steam pro Mac veřejnosti několik zpravodajských serverů přineslo své zkušenosti s její beta verzí a se dvěma testovacími hrami.

 

 

 

Úvod do Logic Pro 9

11. května 2010, 00.00 | Apple Logic Pro 9 je audio-midi sekvencer s poměrně dlouhou historií. Mezi verzí 7 a verzí 8 jsou poměrně velké rozdíly, ale mezi verzí 8 a 9 jsou již, co se grafiky i funkcí týče, rozdíly výrazně menší. Řada dlouholetých uživatelů Logicu říká, že je lepší začít rovnou s verzí 8 (nebo 9), než si z verze 7 zvykat na 8. nebo 9. verzi, která má jiné workflow. Když už někdo ale je dlouholetým uživatelem Logic, co má dělat, že?

 

 

 

Začínají se objevovat podrobnosti o herní službě Steam a o hrách Valve pro Mac

28. dubna 2010, 00.00 | Na veřejnost pronikají podrobnější informace z beta testování herní služby Steam a souvisejících her pro Mac, jejichž uvedení se čeká již každým dnem.

 

 

 

Rozbíhá se testování herní služby Valve

29. března 2010, 00.00 | Valve Software začala přijímat žádosti o zařazení do neveřejného testování beta verze chystané služby Steam pro Mac.

 

 

 

Alba iTunes LP si vynutily nahrávací společnosti, avšak prodávají se jen minimálně

15. března 2010, 00.00 | Interaktivní hudební alba iTunes LP zavedená s iTunes 9 si vyžádal hudební průmysl ve snaze zvýšit prodej hudebních alb, jenže jejich odbyt zatím vázne.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: