Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Apple vydal řadu softwarových aktualizací pro nové Macy

6. května 2011, 00.00 | Čtyři nové aktualizace řeší různé problémy letošních MacBooků Pro a iMaců, především ty spojené s jejich novým hardwarem.

 

 

 

Quentin se stal distributorem Code42 Software. Výrobce zálohovacího software CrashPlan Pro

18. dubna 2011, 00.00 | CrashPlan Pro je vysoce výkonné a multiplatformní zálohovací řešení, které zajišťuje podnikovou ochranu dat, tzn. jejich zálohu a obnovení.

 

 

 

Recenze: Parrot AR.Drone - na křídlech rozšířené reality

20. prosince 2010, 01.00 | Máte iPhone 4 a iPad, spíte na polštáři s logem nakousnutého jablka a netrpělivě čekáte na každou zmínku o novinkách z Cupertina? A utrácíte pravidelně za hry v App Store? Možná přišla chvíle udělat další krok. Otestovali jsme futuristickou helikoptéru Parrot, kterou lze ovládat právě jen iPhonem nebo iPadem.

 

 

 

Novinky spojené s iTunes

15. prosince 2010, 00.00 | Sociální síť Ping doplnila možnost publikování přehrávacích seznamů a práce na nich. A Apple začal používat zkracovač URL adres iTun.es pro zprávy posílané na Twitter.

 

 

 

Na Mac přichází Civilization V

26. listopadu 2010, 00.00 | Páté pokračování známé série tahových strategických her je nyní dostupné také pro Mac OS X.

 

 

 

Hudba Beatles na iTunes zaznamenala úspěch

26. listopadu 2010, 00.00 | Hudba Beatles na iTunes Store za první týden dosáhla rekordu jak v prodeji jednotlivých písní, tak celých alb, výrazně překonala současnou tvorbu.

 

 

 

Beatles konečně na iTunes

18. listopadu 2010, 00.00 | Od úterní 16. hodiny si mohou američtí uživatelé iTunes stáhnout všech 13 alb a tři kompilace britské skupiny. Kompletní The Beatles Box Set vyjde na 149 USD.

 

 

 

Recenze: iPod nano - nezůstal kámen na kameni

22. října 2010, 00.00 | Nový iPod nano při svém představení doslova šokoval. Sympaticky podlouhlý tvar nahradil takřka čtverec, léty prověřené ovládací kolečko je pryč, vzadu přibyla spona pro uchycení na oděv a korunu všemu nasadil dotykový displej.

 

 

 

Recenze: iPod shuffle - návrat k některým kořenům

14. října 2010, 00.00 | Před měsícem Apple téměř kompletně inovoval celou řadu přehrávačů iPod. Pravidelní čtenáři vědí, že proti předchozí generaci nezůstal kámen na kameni. Nejmenší iPod shuffle se prakticky vrátil o generaci zpátky, ale ponechal si povedené hlasové funkce VoiceOver.

 

 

 

Apple zřejmě opět zvažuje předplacenou hudební službu

11. října 2010, 00.00 | Do hry znovu vstupuje možnost, že by hudbu z iTunes Store bylo možné přehrávat v rámci předplacené služby.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: